Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum için birkaç soru

Tarcınınsahibi

Yeni Üye
IMG_7725.JPG
IMG_7786.JPG
Merhaba ben pazartesi öğlennsaatlinde bir muhabebt kuşu aldım.Hareketsiz değil ama uzun süre hareketsin kaldıgıda oluyor bugün işk defa dışarda kaldım.dışarda bi kaç tur attıktan sonra bi yere kondu ve orda bi saate yakın kaldı ama hiç ötmedi.Kafesindede nadir ötüyor acaba nedeni nedir bu sessizliğin.

Birde bazen çok hızlı nefes alıp veriyor yanına yaklaşınca ama sakinleşimce duruyor ishali yok acaba hastalık belirtisimidir.

Birde kuşun tüyde oldugunu nasıl anlarım

Ekli dosyalar

• IMG_7725.JPG
    IMG_7725.JPG
    1.1 MB · Görüntüleme: 9
Ekli dosyayı görüntüle 7175 Ekli dosyayı görüntüle 7174 Merhaba ben pazartesi öğlennsaatlinde bir muhabebt kuşu aldım.Hareketsiz değil ama uzun süre hareketsin kaldıgıda oluyor bugün işk defa dışarda kaldım.dışarda bi kaç tur attıktan sonra bi yere kondu ve orda bi saate yakın kaldı ama hiç ötmedi.Kafesindede nadir ötüyor acaba nedeni nedir bu sessizliğin.

Birde bazen çok hızlı nefes alıp veriyor yanına yaklaşınca ama sakinleşimce duruyor ishali yok acaba hastalık belirtisimidir.

Birde kuşun tüyde oldugunu nasıl anlarım
Forumdan kimse takmadığı için ben özür dilerim kuşunuz şu zamana kadar size alışmıştr bu sorun ortadan kalkmıştir doğrumuyum ? Uçtuktan sonra felan sık nefes alip verebilir bişey oldugunu sanmiyorum.. Çok fazla dokulmus tüy olmasi lazim :)

Geri