Karadeniz Pet

Muhabbet kusum kuyruhu oynamasi

Onur9100

Yeni Üye
Veterinere goturdum siringanin icine ilac koyup verdi 15 gun denedim hic bi degisen olmadi uc kez veterinere gittim ayni ilaci verip yolladi bulundugim yerde anlamıyorlar kuşlardan lütfen yardimci olurmusunuz kuşum dışkısı normal ötmesi herseyi yerinde yeme içmesi hareketi ama devamli asagidaki videolardaki gibi kuyruk oynatmasi nefes alirken verirken agzini acip kapayip degisik ses cikartmasi var nefes alis veriside hizli cok napmam gerekiyor sirkeli suda denedim hergun degistirip değiştirip veriyom vitamin de ek takviye kullandim bes gun kadar hic biri işe yaramadı hic ilerleme olmadi

Herhangi bir teşhis koydu mu bir de hangi ilacı verdi. Bana kuşların eş-yavru beslemek için yaptığı kusma hareketi gibi geldi;
ancak bu hareketi sürekli yapması kursak enfeksiyonunun belirtisi olabilir.

Herhangi bir teşhis koydu mu bir de hangi ilacı verdi. Bana kuşların eş-yavru beslemek için yaptığı kusma hareketi gibi geldi;
ancak bu hareketi sürekli yapması kursak enfeksiyonunun belirtisi olabilir.
Teshis koydumu bilmiyom ilaci verdi yolladi ama hangi ilaci verdi bilmiyom halsiz ve devamli uyukluyordu ilaci verince düzeldi otmeye xiplamaya basladi hareketlendi sonra bu davranislari yapmaya başladı tekrar gittim yine ayni ilaci verdi yolladi antibiyotik verdi sanirim

Geri