Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum neden öldü?

Burak Palabıtık

Yeni Üye
Herkese merhaba.Bugün 17:20 de kuşumun öldüğünü gördüm.Kuşum dişiydi.Onu bahçemize gömdük.Gömerken karın bölümünde kemik vardı (çok belli oluyordu).Ölmeden önce bir solunum hastalığı vardı.Nefes alırken çok hırıltı çıkarıyordu.Vicks ile biraz geçti.Ondan sonra üstüne ince kazak gibi bir şey örttüm.Nefes hırıltısı geçti.1 gün yem yemedi.1.gün öldü.Normalde 3-4 gün aç olduğu halde duran hayvan 1 gün açlıktan ölmüş olamaz sanırım.Neden ölmüş olabilir?Birde gagası mor olmuştu.

Son düzenleme:
Solunum için vicks harici ilaç kullanmış mıydınız? Bu arada kemiği belirginleşmişse zayıflamıştır, direnci düşmüştür.

Kuruma hastalığı.
Erken teşhis hayat kurtarır..
Herkese merhaba.Bugün 17:20 de kuşumun öldüğünü gördüm.Kuşum dişiydi.Onu bahçemize gömdük.Gömerken karın bölümünde kemik vardı (çok belli oluyordu).Ölmeden önce bir solunum hastalığı vardı.Nefes alırken çok hırıltı çıkarıyordu.Vicks ile biraz geçti.Ondan sonra üstüne ince kazak gibi bir şey örttüm.Nefes hırıltısı geçti.1 gün yem yemedi.1.gün öldü.Normalde 3-4 gün aç olduğu halde duran hayvan 1 gün açlıktan ölmüş olamaz sanırım.Neden ölmüş olabilir?

Venus_V4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri