Karadeniz Pet

muhabbet kusum nefes alirken surekli ses cikariyor ve kuyrugu sallaniyor

Merhaba dün öğlen 5 dk önce salincaginda iken 5 dk sonra muhabbet kuşumun ayağı morarmış şekilde kafesin tabanında gördüm ayagindan röntgen çekildi birşey çıkmadı eve getirdim tik gibi titremeleri oluştu başka veterinere götürdüm kuvez de kaldı 1 gün kadar hicbir tedavi için girişim yapmadılar bende paradan aldım başka veteriner e götürdüm sinirsel bir hastalık dedi kortizon iğne yaptı ve b vitamini verdi yardım edermisiniz ne yapmam lazım video ekleyemedim. Watsap dan da konuşabiliriz 0542 780 05 36
yeni konu acin numaranizi da kaldirin isterseniz buradan cevap bulamazsaniz baska forumlara da yazabilirsiniz. benim kusum hala hasta iyilestiermedim. kanatli uzmani bulursaniz cok iyi olur tabi bunlar benim fikrim siradan bir hayvanseverim ve uzman degilim

Solunum problemi var. Doksimis eğer yoksa da levadoks temin edin hemen veterinerlerden alabilirsiniz ayrıca dışkı fotoğrafı da ekleyin ilacı aldıktan sonra tekrar yazın doz hakkında bilgili kişiler yardımcı olsun ilacı alana kadar kulu rahatlatmak için kekik çayı yapabilirsiniz forumda ve ya internette tarifleri vardır
Aynı sorunu ben de yaşıyorum videolu bir şekilde yükledim acaba bakma şansınız var mı benim kuşumun da mı solunum problemi var

Aynı sorunu ben de yaşıyorum videolu bir şekilde yükledim acaba bakma şansınız var mı benim kuşumun da mı solunum problemi var
Ben kusumun kaybettim. 4 forumda konu actim. 2 ay tedavi etmeye calistim birsuru ilac. Kusum iki ay savasti. Insallah sizinki iyilesir. Size iki tavsiyem var kusunuzun hastaligi ilerlemeden mudahale edin hemen ve yqsadiginiz yerde kanatlilardan anlayan birine goturun bir sekilde bulun.

Ben kusumun kaybettim. 4 forumda konu actim. 2 ay tedavi etmeye calistim birsuru ilac. Kusum iki ay savasti. Insallah sizinki iyilesir. Size iki tavsiyem var kusunuzun hastaligi ilerlemeden mudahale edin hemen ve yqsadiginiz yerde kanatlilardan anlayan birine goturun bir sekilde bulun.
Cok üzüldüm kuşunuz için en yakın zamanda veterinere götürmeyi düşünüyorum benimkini :(

Geri