Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum nezle mi oldu?

Cansunur ÖZEN

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar merhaba. 3 aylık erkek muhabbet kuşumda bi kaç gündür hapşırık var. Sürekli burnunu kaşıyor ve burnu akıyor. Yem yemesinde hareketliliğinde bi sıkıntı yok ama neden böyle oluyor? İlaç mı kullanmalıyız. Bilenler lütfen yazabilir mi
20170212_144002.jpg

Geçmiş olsun hava değişimi ile alakalı olabilir ortamında rüzgar akımı olmasın inşaallah düzelecektir ben ilaç kullanmadığımdan ilaç tavsiyesinde de bulunamayacağım ne yazık ki

Teşekkür ederim yine de. Bence de üşüttü gibi inşallah iyi olur mubişim

Teşekkür ederim yine de. Bence de üşüttü gibi inşallah iyi olur mubişim

Öncelikle geçmiş olsun. Çok büyük ihtimal mevsimsel hava değişiminden etkilenmiştir. Ortak fikrimiz bende ilk önce doğal yolları tercih ediyorum ve faydası olmadığını gördüğüm zaman ilaç tedavisi uyguluyorum. http://papaganokulu.org/bitkisel.html bu sitenin bir çok faydasını gördüm sağolsun kendileri de çok ilgilidir sizede faydası olacağını düşünüyorum. Sizin sorununuzla alakalı sitede zeytin yaprağı gözüme çarptı. Zeytin yaprağı: Kuşunuzun solunum problemi varsa çok faydalı olur. Bakteri öldürücüdür, bir çok enfeksiyonu temizler. Ayrıca tüy problemlerine de çok faydası vardır. Ayrıca yaşam enerjisi verir.
Ayrıca bir hafta boyunca kekik çayı yapıp içerisine 5-10 damla elma sirkesi damlatıp verirseniz ekstra faydası olacağına inanıyorum.( Kekik çayını suluğunun 5/1 kadar çay, geri kalanını kaynatılmış soğuk ve ılık su koyup verirseniz faydalı olacaktır )

Öncelikle geçmiş olsun. Çok büyük ihtimal mevsimsel hava değişiminden etkilenmiştir. Ortak fikrimiz bende ilk önce doğal yolları tercih ediyorum ve faydası olmadığını gördüğüm zaman ilaç tedavisi uyguluyorum. http://papaganokulu.org/bitkisel.html bu sitenin bir çok faydasını gördüm sağolsun kendileri de çok ilgilidir sizede faydası olacağını düşünüyorum. Sizin sorununuzla alakalı sitede zeytin yaprağı gözüme çarptı. Zeytin yaprağı: Kuşunuzun solunum problemi varsa çok faydalı olur. Bakteri öldürücüdür, bir çok enfeksiyonu temizler. Ayrıca tüy problemlerine de çok faydası vardır. Ayrıca yaşam enerjisi verir.
Ayrıca bir hafta boyunca kekik çayı yapıp içerisine 5-10 damla elma sirkesi damlatıp verirseniz ekstra faydası olacağına inanıyorum.( Kekik çayını suluğunun 5/1 kadar çay, geri kalanını kaynatılmış soğuk ve ılık su koyup verirseniz faydalı olacaktır )

Çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için. Kekik çayını siz denediniz mi?

Rica ederim. Kekik çayını ve içerisine elma sirkesi vererek dişi kuşlarımdan bir tanesini ciddi şekilde hastayken hayata döndürdüm diyebilirim

Rica ederim. Kekik çayını ve içerisine elma sirkesi vererek dişi kuşlarımdan bir tanesini ciddi şekilde hastayken hayata döndürdüm diyebilirim

Hadi ya. Maşallah. Bende şimdi demledim kekik çayını. Suluğuna koydum tarif ettiğiniz şekilde. Biraz içti. İnşallah bende de işe yarar. İyileşir mubişim

İnşallah sizin mubişiniz de en kısa zamanda sağlığına kavuşur. Elma sirkesini de eklerseniz gün aşırı bu şekilde inanıyorum ki faydalı olacaktır. Geçmiş olsun tekrardan

İnşallah sizin mubişiniz de en kısa zamanda sağlığına kavuşur. Elma sirkesini de eklerseniz gün aşırı bu şekilde inanıyorum ki faydalı olacaktır. Geçmiş olsun tekrardan

Çok teşekkürler
Şimdi kekik çayını her gün elma sirkesini de gün aşırı mı vermeliyim

Çok teşekkürler
Şimdi kekik çayını her gün elma sirkesini de gün aşırı mı vermeliyim
Kekik çayınızın içine 5-10 damla elma sirkesi damlatıp bir hafta boyunca verin. Bir hafta sonra fotoğrafını atarsanız toparlamış mı görmüş oluruz. Durumuna göre gerekirse ilaç tedavisi uygulamaya başlarsınız

acaba kekik çayının ve zeytin yaprağının faydasını gördünüz mü benim de kuşum nezle de ben de uy

Zeytin yaprağını denemedim ancak kekik çayından fayda gördüm

Cok teşekkür ederim benim muhabbet kusim da nezle arastirirken burayi buldum ben de denedim insallah ise yarar :)

Muhabbet kusumu 1hafta once sahiplendim. Daha yavru. 10 gun once yeme düşmüs. Ara ara tıs tıs sesler cikartiyor. Hapsuruyor mu acaba ? Ne yapmaliyim ?

Geri