Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum ölüyor!

Kujum

Meraklı Üye
Erkek 5 yaşlarında muhabbet kuşum çok hasta,poposunda hafif şişlik farkettim bir kaç gün önce şişlik tüm karnına yayıldı çok şiş ve gergin duruyor karnı bugün,kaka rengi çok koyu çok zor nefes alıp veriyor kafesinde uyurken bile göğsü inip çıkıyor nefes nefese sürekli bir kaç gün içinde böyle oldu neyi var lütfen yardım edin bize:((

Yok mu biz hiç yardımcı olabilecek kimse??bir umut buraya yazdım belki birileri ışık olur bize diye

Geçmiş olsun bir resim yüklermisiniz. Veterinere götürdünüzmü

Teşekkür ederim geçer inşallah,şu an uyuduğu için kıyamadım yarın çekip ekleyeceğim.veterinere götürmeyi düşünüyorum tabiki ama bi şey yapılabilir mi bu noktada pek emin değilim o kadar ani oldu ki karnında ki şişlik ne yapacağı şaşırdım,tarif edemeyeceğim kadar üzülüyorum şu an neden böyl oldu birden bire çok şaşkınım

http://www.muhabbetkusu.com.tr/threads/muhabbet-kusumun-poposundaki-asiri-sislik.55442/

Linkteki resimlerdeki gibiyse ur vardır. Başlığa gelen yorumları oku anlarsın zaten. Bende daha yeni gördüm cerrahi müdahale gerektiriyormuş. Allah şifa verir inşallah. Bi bak derim. Ayrıca bişey yapılabilir mi deme hemen git veterinere.
Hayır linkteki gibi değil görüntü yani kızarıklık ya da yara gibi durmuyor daha çok şiş tüm karnında var ama bu şişlik ve bir kaç gün içinde oldu öncesi yok yani

image.jpeg

Ekli dosyalar

• image.jpeg
    image.jpeg
    73.6 KB · Görüntüleme: 3
Merhabalar,resim istemiştiniz ya ben yüklemeye çalıştım son durum budur.

Galatasarayli furkanin dedigi gibi bence o fotoraftaki gibi aynisi ama daha tam olusmamis hemen veterinere gotur allah korusun yarina olurse uzulursun hic bekleme hemen git!!!

Geri