Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum sanırım astım

endişeli biri

Yeni Üye
Merhabalar muhabbet kuşum astım oldu elim kolum bağlı hertürlü doğal tedaviyi denedik olmadı zor nefes alıyor

Denediğiniz yolları yazar mısınız ve mümkünse video

Video neden yüklenmiyor ya da ben beceremedim bilmiyorum astfrest aldım kaç gündür suluğuna koyuyorum fakat fayda vermiyor sarımsak koydum suluğuna rende yaparak işe yaramadı kekik yağı koydum suluğa bir sonuca varamadım ölümünü izliyor gibi geliyor bana hiçbir şey yapamamak beni çok üzüyor

Astfrest daha önce hiç duymadım petshop ürünüyse işe yaramaz büyük çoğunlukla . Sarımsak tavsiye etmem. Kekik çayı yapıp suluğuna doldurabilirsiniz kafeste üç dört saat kalabilir sonra içme suyuyla değiştirin.ayrıca hazırladığınız kekik çayını burun deliklerine sprey yapabilirsiniz, respiratory turbo temin edebilirsiniz solunumu rahatlatır . Evde nebülizatör cihazı var mı? Okaliptüs yaprağı da solunum için çok iyi yedirebilirsiniz

Astfrest daha önce hiç duymadım petshop ürünüyse işe yaramaz büyük çoğunlukla . Sarımsak tavsiye etmem. Kekik çayı yapıp suluğuna doldurabilirsiniz kafeste üç dört saat kalabilir sonra içme suyuyla değiştirin.ayrıca hazırladığınız kekik çayını burun deliklerine sprey yapabilirsiniz, respiratory turbo temin edebilirsiniz solunumu rahatlatır . Evde nebülizatör cihazı var mı? Okaliptüs yaprağı da solunum için çok iyi yedirebilirsiniz
Evet evde nebülizatör cihazım var

Hangi ildesiniz veterinere hiç gittiniz mi

respitatory turbo alana kadar eczaneden ventolin alıp nebülizatöre koyup kafesin etrafına bir poşet vb geçirip o havayı solumasını sağlayın . Alınca da respiratory turboyla yapın aynı işlemi . En az yarım saat

Kuş veterineri bulmak çok zor maalesef.

Geri