Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum sürekli inliyor

antibiyotik etkisi olabilir ama bunu direk gözden alması akılda soru işareti bırakıyor. bide şöyle düşünüyorum, şimdi gerçek anlamda iyi anlayan bir veterinere götürseniz bunu onaylar mıydı ? hep böyle düşünüyorum işte ben.. akıl akıldan üstün çünkü. bu arada cereyanda falan kaldı mı yada yakın zamanda yıkandı mı, ne zamandan beri böyle tam olarak ? hiç durmadan mı yapıyor ?
Göz damlası dedim ancak kusura bakmayın belirtmemişim ağzına günde 3 defa damlatın dedi. Cereyanda asla kalmadı ama bi şekilde üşüttü de ben mi farkedemedim onu bilmiyorum. Yaklaşık 1ay oldu. Gece hiç durmadan yapıyor gündüz güneş alan biyere koyduğumda kendi kendine oynuyor susuyor ama 24 saatin 15saati bu şekilde diyebilirim.

Verdiği damla göze etki eder. Bilemeyeceğim yani gözünde sorun varsa kullanım akıntı kızarıklık vs. Kuşa papatya çayı verin rahatlar ya da aynı şekilde ıhlamur
Özür diliyorum belirtmeyi unutmuşum insanlar için olan göz damlasını günde 3defa ağzına damlatın dedi veteriner. Papatya çayını eğer bir yan etkisi yoksa denemek istiyorum

Kafes kuşları kanalına yazın videoyu gösterin.onun tedavileri işe yarıyor.

Özür diliyorum belirtmeyi unutmuşum insanlar için olan göz damlasını günde 3defa ağzına damlatın dedi veteriner. Papatya çayını eğer bir yan etkisi yoksa denemek istiyorum
Hiçbir sakıncası yok ama ayda bir kez kullanılır ben kuşuma kullanıyorum zaten araştırsanız yazıyor bitki çayları kuşları rahatlatır

Geri