Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum sürekli kafesinde uyuyor ve ishal

bu inşallah bir tedavisi vardır başka bir video daha var isterseniz onuda paylaşabilirim
Videoyu izledim.
Tedaviyi paylaşıyorum.

Videoyu izledim.
Tedaviyi paylaşıyorum.
Öncelikle teşekkür ederim hepinize size bir sorum saha ar Recai bey acaba siz veteriner hekimimisiniz

Videoyu izledim.
Tedaviyi paylaşıyorum.
Bu gün veterinere götürdük caremycin,b vitamini ve çocuk aspirini verdi bunları suyuna karıştırıp vericeksin dedi yemini değiştirdi toz karışık yem yedirin dedi eve gelincede dvit 3 verdik bir sıkıntı olurmu

Öncelikle teşekkür ederim hepinize size bir sorum saha ar Recai bey acaba siz veteriner hekimimisiniz
Ben veteriner değilim.
Bu gün veterinere götürdük caremycin,b vitamini ve çocuk aspirini verdi bunları suyuna karıştırıp vericeksin dedi yemini değiştirdi toz karışık yem yedirin dedi eve gelincede dvit 3 verdik bir sıkıntı olurmu
Veteriner doğru ilaçları vermiş. Caremycini tam dolu suluğa 2, 3 pirinç tanesi kadar ekleyin. B vitamininide aynı suya ekleyin. Çocuk aspirinini eklemeyin. 7 gün kullanın caremycin ile b vitaminini.

Ben veteriner değilim.

Veteriner doğru ilaçları vermiş. Caremycini tam dolu suluğa 2, 3 pirinç tanesi kadar ekleyin. B vitamininide aynı suya ekleyin. Çocuk aspirinini eklemeyin. 7 gün kullanın caremycin ile b vitaminini.
Bilgiler için çok teşekkür ederim 7 gün sonra ne olduğu yazacağım

Bilgiler için çok teşekkür ederim 7 gün sonra ne olduğu yazacağım
7.gün den sonra 3 gün probiyotik ve multivitamin takviyesi yapın. İyileşme olmazsa, caremycin ile Bi uygulama daha yapmamız gerekecek,nedeni ise salmonella zor geçen bir hastalıktır.

7.gün den sonra 3 gün probiyotik ve multivitamin takviyesi yapın. İyileşme olmazsa, caremycin ile Bi uygulama daha yapmamız gerekecek,nedeni ise salmonella zor geçen bir hastalıktır.
Bir şey sormak istiyorum Recai Bey bu hastalık neden olarak kaynaklanır acaba ?

Sesi hakkında bir bilgim yok, ilginç bir durum.
Merhabalar kuşum eskiye göre daha iyi arada bir canı isteyince kendi kendine ötüyor yani konuşuyor ama arada birde sesi kısılıyor havuç verdim havucu çok seviyor vitaminli meyve olarak daha ne verebilirim

Geri