Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum uçamıyor

Kuşum artık uçabilirmi

• Kullanılan toplam oy
    3

Hkncskn

Yeni Üye
Dün muhabbet kuşum kapının arasına sıkışıp yaklaşık 2 metreden yere düştü veterinere götürdük sol kanadının altı şişmiş dedi.Uçamıyor şuanda kuş, veteriner röntgen çekilmesi lazım dedi oradada çekilmiyormuş fakülteye gitmesi lazım dedi fakültede bayram dolayısıla kapalı bayram bitimine daha çok var endişeleniyorum birdaha uçamayacak diye.Belki yaşayan vardır aranızda yardım edin lütfen uçabilecekmi bidaha. 1.5 yaşında kuş

vALLAH Hocam yine en iyisi sen geciktirme veterenere götür bayramdan sonra. İNŞallah dÜZELİR YENİDEN UÇAR..

En yakın zamanda röntgen çekilmeli. Şimdilik siz kuşum kanadını sarsanız mı acaba? Bunun ne şekilde olacağını nette bulabilirsiniz. Ayrıca kalamar kemiği ufalanmış mama hazırlayıp kuşa yedirin.

Dün muhabbet kuşum kapının arasına sıkışıp yaklaşık 2 metreden yere düştü veterinere götürdük sol kanadının altı şişmiş dedi.Uçamıyor şuanda kuş, veteriner röntgen çekilmesi lazım dedi oradada çekilmiyormuş fakülteye gitmesi lazım dedi fakültede bayram dolayısıla kapalı bayram bitimine daha çok var endişeleniyorum birdaha uçamayacak diye.Belki yaşayan vardır aranızda yardım edin lütfen uçabilecekmi bidaha. 1.5 yaşında kuş

bir fotoğraf çekseydiniz merak ettim. kırık olmama ihtimaline karşı o şişliği indirmek için hangi krem işe yarar onu yazsın bence arkadaşlar.. açıldığında hemen gidin fakülteye

Geri