Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum uçamıyor

Muhammetbngl

Yeni Üye
Merhabalar bir sorum olacaktı ben erkeğin yanına bir dişi kuş aldım 6 aylık dediler ama daha küçük duruyo kanadının birtanesi kesik sanırım ve kuyruğuda ortadan kopuk demek istediğim sağlıklı haline dönmesi için neler yapmam lazım bu süreçte havalanıp yere düşüyo ve ben uçmasını istiyorum şimdiden sağolun

Kuyruk için Bir şey diyemem,kanattaki kesik tüyleri dikkatlice çekin,yerine yenisi gelir 1 aya.

LG-M250 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kuşun fotosunu koyun. İshali var mı? varsa dışkı resmi de koyun

Kuşun fotosunu koyun. İshali var mı? varsa dışkı resmi de koyun
WNc3We.jpg

02SFJV.jpg

o5WQei.jpg

tQOix3.jpg

İhsali yok Allah'a şükür tek sorun kanat ve kuyrukların böyle olması

Kanatlar gelmeye başlamış çekmeyin. Taze sebze ve b vitamini takviyesi yapın 2.3 haftaya tamamlanır.

Resimde son 5 kanadın ucu dümdüz,dikkatimi cekti.

LG-M250 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ne gibi ürünler önerirsiniz ona göre alayım şimdilik marul dal darı birde suluguna vitamin damlatıyorum
Polivit öneriliyor ama içinde şsker var diye kullanmıyorum. Ayrıca b12 yok içinde.
Supradin all day iyi bir vitamin kompleksi, tabletin ezip toz haline getirip , tam suluğa prinç tanesi kadar karıştırıp verilebilir.
Ben trocan premium aldım. Hem vitamin hem probiyotik var içeriğinde..
Ayrıca saf b vitamini var mı bilmiyorum kuşlar için.

Polivit öneriliyor ama içinde şsker var diye kullanmıyorum. Ayrıca b12 yok içinde.
Supradin all day iyi bir vitamin kompleksi, tabletin ezip toz haline getirip , tam suluğa prinç tanesi kadar karıştırıp verilebilir.
Teşekkür ederim bilgiler için

Aslında bende supradin kullanıyordum ancak onda da aşırı şeker veya tatlandırıcı var , yani muhtemelen oda mantıklı değil diye düşünüyorum :/

Geri