Karadeniz Pet

muhabbet kuşum yumurtaları atıyor..

zeynep beril

Meraklı Üye
Dişi muhabbet kuşum yavruların çıkmasına 4 gün kalmasına rağmen dolu yumrtaların 2 sini delip yuvadan atmış..ben alıp yeniden yuvalığa koydum..altına alıp üstüne yattı ama ..doğrumu yaptım sizce..yumurtalar dolu bunu niye yapmış olabilir hiç rahatsız etmiyoruz..yem ve su haricinde..çok moralim bozulduu

Yok çok hafif delinmişti..ama koyduğum yumu r talara kuluçkaya yatmaya devam ediyo..

yumurtadaki en ufak çatlak yumurtayı bozar bence koymasaydın saten yakın zamanda yine atıcaktır aşagıya

Evet 2 yumurtayıda yine attı ve afiyetle yediler..ayrıca yumurtalar boşmuş..ama kalan 3 yumrtaya kuluçkaya yatmaya devam ediyor..inşallah onlarafa aynısını yapmaz..muhabbet kuşları boş olan yumurtaları böyle anlayıp yuvadan atıyorlarmı hep..akıllı kuşlar eğer öyleyse..

Bide bu aralar erkek muhabbet kuşu bir telaşlı sürekli yuvanın başında bekliyo ve en ufak bir harekette kanatlarıyla yuvayı kapatıyor..acaba yavruların çıkacağını anlamış olabilirmi acaba normalmi bu telaşı sizce

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:48 -->-> Daha önceki mesaj 22:47 --

Evet 2 yumurtayıda yine attı ve afiyetle yediler..ayrıca yumurtalar boşmuş..ama kalan 3 yumrtaya kuluçkaya yatmaya devam ediyor..inşallah onlarafa aynısını yapmaz..muhabbet kuşları boş olan yumurtaları böyle anlayıp yuvadan atıyorlarmı hep..akıllı kuşlar eğer öyleyse..

Bide bu aralar erkek muhabbet kuşu bir telaşlı sürekli yuvanın başında bekliyo ve en ufak bir harekette kanatlarıyla yuvayı kapatıyor..acaba yavruların çıkacağını anlamış olabilirmi acaba normalmi bu telaşı sizce

Geri