Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşum Yuvaya Giriyor !!

dubax123

Yeni Üye
Muhabbet Kuşum Yuvaya Giriyor Yuvayı Eşeliyo Yada Kemiriyo Aynı Şeye Çıkıyor Dışkısı Büyüdü Cere Sorarsanız Kahverengi Baya Kahverengi Ne Kadar Sürede Yumurtlar Daha Doğrusu Yumurtlarmı ????

Yumurtlar on yada onbes güne. hazırlk yapıyor.rahatsız etmeyiniz minnakları.

Peki Çiftleşmiş Dişyi Nasıl Anlıcaz Birazdan Altını Temizlemeyi Düşünüyorum Temizlesemmi Ürtkmesin Hayvan sonra

Ben Maddelere Baktım biri hariç hepsi var yüzde çekilme benim kuş biraz iri Bazen Kabartıyo Kendini Ondan Anlayamadım Kanatlar Düşük Eğilme Var Kambug Gibi Duruyo Dışkıda Tamam Ama Altını Temizliyecem Temizlesemmi Temizlemesemmi Baya Pislenmiş ????

Bunlar iyiyye işaret rahatsız etmezseniz yumurtlayacaktır

Lakin Cok Pis Kafesin İçerisi Temizlemem Gerek Duyuyorum Sizce Hayvanlar o Pislikte ??? Olmaz ki öyle yani temizliyimmi temizlemeyimmi

Yapılması gerekenleri tabikide yapacaksınız, fakat çok fazla huzursuz etmeyin, şu formdan ve deneyimlerimden öğrendiğim en önemli şey çok sitresli hayvanlar olduğu. :)

2 hafta içnide yumurtlamazsa sizin yaptıklarınızdan kaynaklanan bir durum olur.
yer-kafes-yuvalık değişimi yapmayın. yuvalığa dahi bakmayın.
vitamin takviyesi+yumurta maması haftada 2-3 defa verin ve yem dışında kafeslerine bakmayın ilgilenmeyin bile.
yumurtladıkdan sonra vitamin desteğiini azaltın.

Temizlemem Lazım Bazen Yumurtayı Yemiyolar Yani Az Falan Kalıyo Koku Yapıyo Temizlesem İyi Olur Koku Yapmasın Diye