Karadeniz Pet

Muhabbet kuşuma banyoluk aldım ama onu girişine gidip orta sesle devamlı ötüyor

HollyTeror

Yeni Üye
İçine asla girmiyor ama sadece girişe gidip orta sesle ötüyor genel olarak orda duruyor neden yapıyor olabilir bunları içeri girmek den korkuyor da oraya gidip niye sessizce ötüyor olabilir ki :)

üstü kapalı mı banyoluğun yoksa açık mı küvet gibi? kapalıysa orda ötmek hoşuna gidiyodur. sanırım ses yankı yapıyo ya hafiften hoşuna gidiyodur. benim kuşum da öyleydi banyoluğu kapalıyken.girip içine öterdi. şimdi de şu katlanabilir masalar var ya ayakları boru gibi olanlar o boruların açık kısmına konar kafasını o yerden içeri uzatır saatlerce konuşur, susmaz. aynı şekilde bardağa da aynısını yapıyo. ben sesleri daha güzel çıktığındandır diye düşünüyorum.

Ekli dosyalar

• IMG_4457.JPG
    IMG_4457.JPG
    1.7 MB · Görüntüleme: 50
üstü kapalı mı banyoluğun yoksa açık mı küvet gibi? kapalıysa orda ötmek hoşuna gidiyodur. sanırım ses yankı yapıyo ya hafiften hoşuna gidiyodur. benim kuşum da öyleydi banyoluğu kapalıyken.girip içine öterdi. şimdi de şu katlanabilir masalar var ya ayakları boru gibi olanlar o boruların açık kısmına konar kafasını o yerden içeri uzatır saatlerce konuşur, susmaz. aynı şekilde bardağa da aynısını yapıyo. ben sesleri daha güzel çıktığındandır diye düşünüyorum.
Aynen üstü kapalı banyoluk dan korkuyor heralde yankı yapıyor büyük ihtimal ama sanırım kendine bir arkadaş istiyor

Suluğunu kafesten alıp Banyoluğa taze su koyun her gün tazeleyin suyu zamanla banyoluğa güvenip içinde banyo yapmaya alışacaktır.

Geri