Karadeniz Pet

Muhabbet kuşuma eş almak istiyorum çok bilgisizim

kedilivekuslu

Yeni Üye
Arkadaşlar öncelikle hepinize iyi akşamlar bundan 1.5 2 ay önce komşumuz bakamadığı için muhabbet kuşunu bize verdi bizde kabul ettik ama kuşlarla ilgili hiç bir bilgim yok ve evde birde kedi var böyle olunca kuşu sürekli odama kapatmak zorunda kalıyorum kafesi daima açık istediği gibi girip çıkıyo çokta şımarık bi şebek ama dışarı çıkıp evde olmadığımda yada gündüzleri uyuduğumda çok mutsuz oluyor neşesi kaçıyor kedi olduğu için rahat rahat gezemiyorda sürekli oda da çok üzülüyorum bende ona bi arkadaş almak istiyorum ama kuşumun yaşından hatta cinsiyetinden bile emin değilim fotoğraf yükliycem yardımcı olur musunuz lütfen . Resimlerin çok yetersiz olduğunu bilgi veremiyeceğini şuan farkettim yarın düzelticem şimdilik eş alımıyla ilgili bilgi verir misiniz
IMG-20161224-WA0038.jpeg IMG-20161228-WA0001.jpg

Son düzenleme:
ama eş alıcaksanız güvendiginiz bir üretici veya petshopa verin eşini kendisi seçsin diyorlar genelde.diğer türlü baya ugraştırıcı insan sabrını zorlayıcı olabiliyor

Çok güzel bir kızınız var. Dişilerin eş seçmeleri çok sıkıntı oluyor. Eşini kendi seçerse daha çok mutlu olacaktır. Bende AlbinoBJK arkadaşım gibi güvenilir bir yerden kızınızla birlikte eş almanızı tavsiye ederim.

Geri