Karadeniz Pet

Muhabbet kuşumda aylardır geçmeyen ishal var

Hayal E.

Yeni Üye
Muhabbet kuşum yem yerken sürekli gagasını açıp açıp kapatıyor yem yedikten sonra da bu hareketine devam ediyor ve hiç geçmeyen ishali var sindirim sorunu olduğunu düşünüyorum sulphamezatin kullandım ise yaramadı mikostatin ve flagyl aynı anda kullandım kullanırken dışkısı düzeldi kullanma süresi bittiği an geri eski halini aldı da sonra linko ve zoolyte kullandım hiç ise yaramadı şimdi enrocure kullanıyorum 2. Günü bugün bi gelişme yok gibi lütfen yardımcı olur musunuz fakülteye götürüp dışkı tahlili yaptırmam gerekiyor ama götüremiyorum yakında kuşlarla ilgilenen veterinerde yok

Ekli dosyalar

• Snapchat-784415771.jpg
    Snapchat-784415771.jpg
    151.4 KB · Görüntüleme: 16
Grit kum bulunsun kafeste. Entrobac probiyotik kullanın. Bunun yanında multivitamin gervit. Bu ikisini farklı günlerde haftada bir uygulayın Ama diski bozuk tahlil olsa iyi olur. Farklı yorumu olan arkadaşlarda yazar umarım.

Grit kum bulunsun kafeste. Entrobac probiyotik kullanın. Bunun yanında multivitamin gervit. Bu ikisini farklı günlerde haftada bir uygulayın Ama diski bozuk tahlil olsa iyi olur. Farklı yorumu olan arkadaşlarda yazar umarım.
Teşekkür ederim

Geri