Karadeniz Pet

Muhabbet kuşumu evde bırakabilir miyim ?

Alismubis

Yeni Üye
2 günlüğüne şehirdışında olacağım için kuşumu evde bıraksam yalnız kalabilir mi? Kafesinde tek takılan bir kuş değil bizimle oynamayı çok seviyor. Bu yüzden bunalıma girer mi acaba ?

Ekli dosyalar

• B6BC9239-DFFF-481A-BD2F-88E5F17E4DBB.jpeg
    B6BC9239-DFFF-481A-BD2F-88E5F17E4DBB.jpeg
    269.4 KB · Görüntüleme: 20
Yanında eşi olsaydı çıkmanızda pek sorun olmazdı, tek kişilik kuş için hele ki insanlara alışkınsa sıkıntı olabilir suyu yemi açısından da bir şey diyemiyorum emanet edebileceğiniz yakın birisi yok mu ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2 günlüğüne şehirdışında olacağım için kuşumu evde bıraksam yalnız kalabilir mi? Kafesinde tek takılan bir kuş değil bizimle oynamayı çok seviyor. Bu yüzden bunalıma girer mi acaba ?
Bir sıkıntı kocanı sanmıyorum kafes de kapalı kalabilirse daha iyi kazaya mahal vermemesi için ama uçmaya alışık bir kuş ise kafes daha tehlikeli olabilir

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yanında eşi olsaydı çıkmanızda pek sorun olmazdı, tek kişilik kuş için hele ki insanlara alışkınsa sıkıntı olabilir suyu yemi açısından da bir şey diyemiyorum emanet edebileceğiniz yakın birisi yok mu ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Ben de keske esi olsa diye dusundum bu durumda. En yakin zamanda olucak insallah. Bir arkadasima emanet edicem simdilik icin rahat etsin. Kusum birkac saat bile kafeste kaldiginda darlaniyor

Bence akıllı yemlik e büyük suluk alıp koyun birde aynalı tünek koyun siz yokken kendi kendine öter.

Geri