Karadeniz Pet

Muhabbet kuşumu tatile götürsem birşey olurmu

Sarışın kuş

Meraklı Üye
Merhabalar normalde tatile giderken kuşumu komşuya bırakırdım fakat komşumuz bu sefer yok ve bizle beraber tatile götürmeyi düşünüyorum 4 saat gibi bir yolculuk yapicaz köy gibi biryer orası götürsem sıkıntı olurmu hava değişikliginden ölurmu veya tozlu yerlerde hasta olurmu?

Bütün gerekli önlemleri aldıktan sonra bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Hava değişikliğinden ölmez.ama hava akımına maruz kalmamasına çok dikkat edin. Köyde kedi vs hayvanlar cirit atar. Onlarada dikkat edin. Birde giderken arabada direk üstüne klima da gelmesin.

Peki tozdan sıkıntı olurmu görünürde toz yok temizlikte yapılıyor fakat oraya gidince alerjim başlıyor tozdan olduğunu düşünuyorum bu sebepten hasta olmaz değilmi sürekli evdede durmiycaz 1 hafta kalicaz orda

Yok hayır hasta olmaz. Sadece imkanınız varsa multivitamin ve probiyotik takviyesi yapabiliyorsaniz yapın. Haftada bir düzenli olarak. Bağışıklığı güçlendirmek için. Onun haricinde bir sıkıntı olmaz.

Probiyotik entrobac bağırsak duzenleyici olası ishal veya sindirimle ilgili problemleri önlemede. Aynı zamanda multivitamin gervit o da olası hastaliklari önlemede. Bu ikisi düzenli kullanıldı mı kuş kolay kolay hasta olmaz.

Bunlardan hangisini kullanmalıyım yada almam gereken birşey varmı çünkü bu akşam gidicem eğer varsa bugün almalıyım

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-07-08-14-42-23-02_99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg
    Screenshot_2022-07-08-14-42-23-02_99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg
    674.8 KB · Görüntüleme: 10
Bunlar petshop ürünleri pek bir faydası yok. Ayrıca evet tarihi geçmiş vitaminleri kullanmayın. Benim dediğim takviyeler petshoplarda satilmiyor.

Nilverm var. İç parazit tedavisi için. Aslında önlem amaçlı uygulayabilirsiniz.diğerlerini önermem.

Geri