Karadeniz Pet

Muhabbet kuşumun boğazında birşey mi var

Sadece değişik ses degil bir gariplik var hissediyorum ama nedir bilmiyorum veterinere gitcem sorarım tabiki ama sizcede solunum yolu hastaligi olsa halsiz olmaz mıydı mantar olmasi daha mantıklı gibi geldi ve kuşum yaşlı
Benim bildiğim solunum sıkıntısı olup halsizlik belirtisi vermeyip 5 yıl yaşayan kuşlar var. O yüzden bu mantardir antibiyotik vereyim demeyin siz yine de garantiye alın.

Ben bu ilacı en iyisi şehire gidip bi veterinere gideyim o cozelti yapar heralde benim korkum şu eğer bu hastalıği yoksa ilaç dahada kötü yapabilir mi ama başkada carem yok
Hocam tombiş nickli arkadaş haklı, üstte de belirttiğim gibi maalesef benim şüphelendiğim hastalığın kesin olarak anlaşılmasının tek yolu xray çekilip bakılması ve kan testi. Probiyotik, dal darı, haşlanmış yumurta ve multivitamini hala kullanabilirsiniz bunlarda risk yok, belki dediğiniz gibi başka kuşu da taklit ediyor olabilir

Evet izledim benim bilgim dışında ama kuşum yaşlı dediniz ya yaşlılığın getirdiği belki hastalık belirtisi olabilir. Net birşey söylemem doğru olmaz. Umarım en kısa zamanda eski sağlığına kavuşur.pamuk gibiler melekler onlar ☺️🙏🏻🙏🏻

Hocam tombiş nickli arkadaş haklı, üstte de belirttiğim gibi maalesef benim şüphelendiğim hastalığın kesin olarak anlaşılmasının tek yolu xray çekilip bakılması ve kan testi. Probiyotik, dal darı, haşlanmış yumurta ve multivitamini hala kullanabilirsiniz bunlarda risk yok, belki dediğiniz gibi başka kuşu da taklit ediyor olabili

Hocam tombiş nickli arkadaş haklı, üstte de belirttiğim gibi maalesef benim şüphelendiğim hastalığın kesin olarak anlaşılmasının tek yolu xray çekilip bakılması ve kan testi. Probiyotik, dal darı, haşlanmış yumurta ve multivitamini hala kullanabilirsiniz bunlarda risk yok, belki dediğiniz gibi başka kuşu da taklit ediyor olabilir
İkinizede teşekkür ederim.soracagım veterinere👍

Geri