Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşumun Cinsiyeti Konusunda Yardımınızı İstiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mükremin Çıtır

Yeni Üye
Merhaba, yavru muhabbet kuşum var. Yavru olmasını da dikkate alarak cinsiyeti ve cinsi konusunda yardımlarınızı istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim:)

Ekli dosyalar

• IMG_20220505_190237.jpg
    IMG_20220505_190237.jpg
    642.3 KB · Görüntüleme: 98
  • IMG_20220505_190220.jpg
    IMG_20220505_190220.jpg
    829.3 KB · Görüntüleme: 94
Merhaba, yavru muhabbet kuşum var. Yavru olmasını da dikkate alarak cinsiyeti ve cinsi konusunda yardımlarınızı istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim:)
Benim muhabbet kuşumun aynısı 🙂 daha 2 aylık falan sizin cunku alnındaki çizgiler duruyor. Bunlar mutasyonlu kuşlar. Sizinki dişisi benimki erkeği 🙂 ama cinsini öğrenemedim ben 🙂 belki sizin vesileyle öğrenmiş olurum. Maşallah sağlıklı ömrü olsun inşallah 🙏🏻

Fotoğrafta biraz daha açık duruyor cere rengi. Erkek niyeti ile almıştım açıkçası. Cerenin kenarının beyaz olması kesin olarak dişi olduğunu mu gösterir?

Dişi gibi duruyor ama gerçekte daha koyuysa erkek de olabilir net çıktığı bi fotoğraf var mı

Bu kuşun cinsiyetini ve yaş aralığını öğrenebilirmiyim

Arkadaşlar merhaba daha önce muhabbet kuşumu paylaşmıştım. Dişi olduğunu ifade etmiştiniz ben de ona arkadaş olması için erkek olduğunu düşündüğüm bir yavru daha aldım. Cinsiyeti nedir ve biraz iri gibi geldi bana cinsi hakkında bilgisi olan yardımcı olan olursa çok sevinirim. İyi günler dilerim.

Ekli dosyalar

• IMG_20220524_153641.jpg
    IMG_20220524_153641.jpg
    824.1 KB · Görüntüleme: 59
Arkadaşlar merhaba daha önce muhabbet kuşumu paylaşmıştım. Dişi olduğunu ifade etmiştiniz ben de ona arkadaş olması için erkek olduğunu düşündüğüm bir yavru daha aldım. Cinsiyeti nedir ve biraz iri gibi geldi bana cinsi hakkında bilgisi olan yardımcı olan olursa çok sevinirim. İyi günler dilerim.
Maşallah 🧿 evet erkek. Ama cinsi hakkında bilgim yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri