Karadeniz Pet

Muhabbet kuşumun dışkısı fazlasıyla garip

LimonunSuyu

Yeni Üye
Muhabbet kuşumun dışkısı fazlasıyla garip ne yapmalıyım tüm çözümleri denedim elma sirkesi limonsuyu ensesine avimec ve dışkısı hala böle

5G1c1.jpg
TISa1.jpg
6e32L.jpg
Flagyl büyük ihtimal işe yarayacaksa bu gün eczaneye gidip flagyl alıcam​

Dostum herkesin bu sıralar kusunda dışkılama sıkıntısı var mevsimsel mi acaba? benimde acayip cıvık kusumun, bakalm yarın veterinere goturcem garanti olsun içim rahatlar en azından

Nasıl kullanmam onu bilmiyorum ki :D selçuk hocamız sordum ama cevap vermedi tablet mi alcak yoksa şurup mu ne kadar kullanım hiç bir bilgim yok çok acemiyim
Selçuk bey kime yetişsin:) zaten onun dışında kimse tecrübeden gelen bilgisini paylaşmıyor ki bu forumda. Sağolsun o herkese yetişmeye çalışıyor ve de sorumluluk alıp, takip yapmaya çalışıyor vakaları. Siz de biraz sabrederseniz eminim ilgilenecektir.

Nasıl kullanmam onu bilmiyorum ki :D selçuk hocamız sordum ama cevap vermedi tablet mi alcak yoksa şurup mu ne kadar kullanım hiç bir bilgim yok çok acemiyim
Ne zaman sordunuz da cevap vermedim hatırlamıyorum. O kadar çok kişiden soru geliyor ki. Bazen birine uyguladığım tedaviyi başkasınınkiyle karıştırabiliyorum. Dışkının fotografını paylaşın bakalım.

Geri