Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşumun Dışkısı Poposuna Yapışıyor ve Ayağının Üzerine Basamıyor

Ben de dediğiniz gibi pek çok şeyi denedim, Bursa'da yaşıyorum UÜ veterinerlik fakültesine götürebilirim fakar maalesef ki oraya gidebilmem için kuşu bir kutuya koyup toplu taşıma kullanmam gerekiyor ve malum Corona salgını sebebiyle evden dışarıya çıkmamak gerekiyor. Ne yapacağımı bilemiyorum bu koşullarda.
Bende Bursa dayım. Nihat can diye bir veteriner var. Kuş bilgisi çok. Tavsiye ederim.
Oraya arabasız gitmek çok zor. Uzak mısın üniversiteye..

Sorunun ne olduğunu bilsek ilaç önerebiliriz ama,hayvanda bir kaç rahatsızlık var anladığım kadarıyla.Bu durumda buradan söylenen şeyler yardımcı olamayabilir maalesef.
Doğru söylüyorsunuz, o kadar fazla sorunu var ki sanki hepsi birbirini tetikledi anlayamadım hepsi bir anda oldu. Kuşum da 10 buçuk yaşında, yaşlılıktan mı oldu bilemiyorum.

Son düzenleme:
Bende Bursa dayım. Nihat can diye bir veteriner var. Kuş bilgisi çok. Tavsiye ederim.
Söylediğiniz doktor fakültede mi acaba? Aşağı yukarı 35 dakikalık bir yolum var fakülteye ulaşmak için, umarım kuşum haftasonunu da geçirebilir. Fakülte çalışacak mı arayıp öğreneceğim pazartesi günü bakalım.

Bu arada başınız sağ olsun. Kuşunuzu kaybetmenize çok üzüldüm. Rahatsızlığı başladıktan ne kadar süre sonra vefat etti acaba kuşunuz?

Bu arada başınız sağ olsun. Kuşunuzu kaybetmenize çok üzüldüm. Rahatsızlığı başladıktan ne kadar süre sonra vefat etti acaba kuşunuz?
Evet hayvan hastanesinde çalışıyor. Telefonu pek açmıyorlar. Üstüste sürekli arayın.
Benim kuş 1 buçuk ay kadar çok hastalık geçirdi üstüste. Zaten küçüktü daha, ama ben zamanında davranamadım, birde çok bilgisizim o zamanlar.

Evet hayvan hastanesinde çalışıyor. Telefonu pek açmıyorlar. Üstüste sürekli arayın.
Benim kuş 1 buçuk ay kadar çok hastalık geçirdi üstüste. Zaten küçüktü daha, ama ben zamanında davranamadım, birde çok bilgisizim o zamanlar.
Ben de hastanede nöbetçi vardır diye aradım 4-5 kez şimdi ama açan olmadı dediğiniz gibi. Zamanında davranmak çok önemli gerçekten, ben de sanırım geç kaldım ve rahatsızlığı her ne ise oldukça ilerledi. Keşke tecrübesiz bir veterinerin verdiği ilacın iyi geleceğini düşünmeseydim de fakültede gerçekten kuştan anlayan bir doktora götürseydim.. Rahatsızlığı başlayalı 3 hafta falan oluyor sanırım benim kuşumun da, umarım kendimce yaptığım şeyler onu birazcık da olsa iyileştirmeye yeter.. Aldığımda 6 aylıktı, 10 senedir bizimle beraber ve kaybetmeyi aklımdan bile geçirmek inanılmaz üzüyor beni.

Geri