Karadeniz Pet

Muhabbet kuşumun kakasında yem var ve 5 gündür şişik duruyor

Denildiği gibi yumuşak besinler verin ve probiyotik takviyesi yapın. Geçmezse o zaman tekrar bakarız. Ek olarak konu paylaşayım, belki yardımı dokunur.
teşekkürler okuyorum hemen

günaydın kuşumun gece boyu yaptığı kakalarını ekledim. sabah bizim üzerimize yaptığı 3 kakadan 1inde yem vardı renkleri normaldi.
tavsiyeleriniz üzerine gaga taşı,kum ve ballı yemleri çöpe attım. ayrıca önerileriniz doğrultusunda yeni gardenmix pembe şeritli yemi ve Röhnfried Entrobac Probiyotik Takviyesini ayrıca doğal dal darı siparişi verdim. gözlemlerimi sizinle paylaşacağım.

aaaa.jpg

yemleri pazartesi elime ulaştı kullanmaya başladım prebiyotik çarşamba ulaştı suluğuna mercimek büyüklüğünde koydum iki günde bir değiştireceğim. yediğimiz her şeyin tadına bakmasına izin veriyorduk artık izin vermiyoruz. biraz arsızdı doğrusu aklınıza gelebilecek her şeyi tadıyordu.
şu anda bir sıkıntımız yok gibi sesi daha gür çıkıyor , kakasında yem ara sıra oluyor , şişkin duruşu biraz daha az gibi. genel durumu haftaya paylaşırım inşallah ilginize teşekkürler.

yemleri pazartesi elime ulaştı kullanmaya başladım prebiyotik çarşamba ulaştı suluğuna mercimek büyüklüğünde koydum iki günde bir değiştireceğim. yediğimiz her şeyin tadına bakmasına izin veriyorduk artık izin vermiyoruz. biraz arsızdı doğrusu aklınıza gelebilecek her şeyi tadıyordu.
şu anda bir sıkıntımız yok gibi sesi daha gür çıkıyor , kakasında yem ara sıra oluyor , şişkin duruşu biraz daha az gibi. genel durumu haftaya paylaşırım inşallah ilginize teşekkürler.
Probiyotikli su sulukta 6 saatten fazla kalmasın zaten her gün taze su konmalıdır

Geri