Karadeniz Pet

Muhabbet kusumun kanadi

Mavimuhabbetkusu

Yeni Üye
Önceki sahibi yolmuş sanırım kanatlarını pet shopcu bana yavru die verdi 2senedir uzamiyor hem kanadi hemde kuyruğu kısa bazen kuyruk tüyü uzuyo minicik sonra hemen dusuruyo şimdi yanlış bilmiyosam tuye girdi bi abi bana pet shopcuya kanatlarını cektir dedi ama ben yapmak istemiyorum sizce uzarmi ne yapmalıyım cemtiriyimmi teşekkürler cevapladınız için şimdiden
IMG-20180707-WA0000.jpeg
IMG-20180707-WA0002.jpeg

2 senedir böyle mi? Kanatlarında kalıcı bir durum olabilir. Veterinere götürdünüz mü? Vitamin takviyesi yapın, yulaf verin. 2 senedir kanatlarda ve kuyrukta bu şekilde bir durum varsa french molt olabilir dediğim gibi veteriner teşhisi koyacaktır.

2 senedir böyle mi? Kanatlarında kalıcı bir durum olabilir. Veterinere götürdünüz mü? Vitamin takviyesi yapın, yulaf verin. 2 senedir kanatlarda ve kuyrukta bu şekilde bir durum varsa french molt olabilir dediğim gibi veteriner teşhisi koyacaktır.

Veterine gotermedim hiç ama french molt olduğunu sanmıyorum petshopculara gösterdim çok kez

Kanatlarını çektirmezseniz, uzama şansı neredeyse hiç yok. İsten anlayan birini bulursanız yaptırabilirsiniz. Ama bu petshop olmaz, tecrübeli bir üretici olması lazım.

benim kuşumun da kanatları kesilmişti. tüy dönemini bekledim ama çok az kesik tüy döküldü. malesef çekmek zorunda kaldım. french molt ise tüy diplerinde kan olması gerek diye biliyorum. kontrol edin düşen tüyleri ve vücudunu.

benim kuşumun da kanatları kesilmişti. tüy dönemini bekledim ama çok az kesik tüy döküldü. malesef çekmek zorunda kaldım. french molt ise tüy diplerinde kan olması gerek diye biliyorum. kontrol edin düşen tüyleri ve vücudunu.

Yok kan bakıyorum da genç oyle biliyorum çünkü tuye girdi gene uzamazsa cektiririm belki

Geri