Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşumun Poposunda Dışkı Var

Haklısınız ben de hiç kıyamıyorum ama bazen mecburen sevmediği şeyleri yapmak zorunda kalıyorum.Probiyotik+vitamin ve iyi bir bakımla uzun süreler sorun yaşamazsınız umarım.Devam eden bir sorun olursa yazarsınız gene.
Teşekkür ederim yardımınız için

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Probiyotik kullanmanın gözlemlenmiş hiçbir zararı yoktur. Öyle ki antibiyotik kullanılan kuşlarda üst üste 4 gün boyunca probiyotik kullanımı tavsiye edilir. Probiyotik kullanmak bağırsakları e Coli sarmonella gibi bakterilerden korur ishali keser. Bağışıklık sistemini güçlendirir. Yani bulunmaz nimettir. Elma sirkesi günü kurtarır. Fazla kullanmak iç kanamaya kadar götürür. Elma sirkesi bağırsaktaki ph seviyesini düşürür ve birtakım bakterilerin imhasını sağlar. Kendi kuşuma da düzenli olarak haftada 2 kez probiyotik diazyme256 kullanıyorum. Ayrıca yem olarak versele laga öneririm.
Hocam link atabilir misiniz güvenilir bir yerden

Hocam link atabilir misiniz güvenilir bir yerden

N11 den aldım ben. Mağaza ismi evcilpet idi. Sorunsuz ulaştı. Eğer orda yoksa herhangi bir yüksek oy alan mağazadan alabilirsiniz

ayni mağazadan buldum

100gram yeterli olur mu?

Kesinlikle yeterli olur. Çay kaşığının dörtte biri kadar tozu tam dolu orta boy suluğa dökün ve karıştırın. 12 saatte bir yenileyin. Haftada 2 veya 3 kez verebilirsiniz

Kesinlikle yeterli olur. Çay kaşığının dörtte biri kadar tozu tam dolu orta boy suluğa dökün ve karıştırın. 12 saatte bir yenileyin. Haftada 2 veya 3 kez verebilirsiniz
Yarın sipariş vereceğim

Limon çok etkili değil. Tavsiyem diazyme256 probiyotik almanız ve 3 günde bir kullanmanız. Probiyotik edinene kadar tam dolu orta boy suluğa 3 4 damla kaliteli elma sirkesi damlatmanızı öneririm. Üzüm olmaz elma olcak. 1-2 gün kullanın suyu 12 saatte bir değiştirin. Bu arada kuş cereyanda kalmasın ve kafesi temiz tutun. Tektar yazarsınız
Hocam dışkısına baktım bugün ishal gibi değil sıvı değil yani

Hocam dışkısına baktım bugün ishal gibi değil sıvı değil yani

Tamam ishal yoksa sorun yoktur. Dediğim gibi cereyanda kalmasın kafes temizliğine özen gösterin, bağırsak sorunu yaşamazsınız. Probiyotik ihmal etmeyin. Hasta olmaması için kullanıyoruz, ilaç değildir.

Tamam ishal yoksa sorun yoktur. Dediğim gibi cereyanda kalmasın kafes temizliğine özen gösterin, bağırsak sorunu yaşamazsınız. Probiyotik ihmal etmeyin. Hasta olmaması için kullanıyoruz, ilaç değildir.
Sabah internetten aldım hocam gelince kullanmaya başlarım

Probiyotik kullanmanın gözlemlenmiş hiçbir zararı yoktur. Öyle ki antibiyotik kullanılan kuşlarda üst üste 4 gün boyunca probiyotik kullanımı tavsiye edilir. Probiyotik kullanmak bağırsakları e Coli sarmonella gibi bakterilerden korur ishali keser. Bağışıklık sistemini güçlendirir. Yani bulunmaz nimettir. Elma sirkesi günü kurtarır. Fazla kullanmak iç kanamaya kadar götürür. Elma sirkesi bağırsaktaki ph seviyesini düşürür ve birtakım bakterilerin imhasını sağlar. Kendi kuşuma da düzenli olarak haftada 2 kez probiyotik diazyme256 kullanıyorum. Ayrıca yem olarak versele laga öneririm.
Hocam selam
Ben bunu satın aldım az önce geldi ama böyle kutusu yoktu sadece toz olarak bir pakette göndermişler doğru almışım değil mi

Hocam selam
Ben bunu satın aldım az önce geldi ama böyle kutusu yoktu sadece toz olarak bir pakette göndermişler doğru almışım değil mi

Doğru gelmiş. Ayrı paketi yok maalesef. Kutuya koyup öyle göndermişlerdir. Yeni modeli bu zaten. Gönderdikleri paket açılmamış ve tozun içinde küf yoksa sorun yoktur. Beyazımsı bir toz. Maya kokuyor zaten

Böyle geldi
2f18656e5b17fd79d45d90e80d8fe6da.jpg

Işte o resimdeki gibi gelmedi

Bölünmüş olarak aldığınız için öyle gelmiş. Sorun yok o şekilde de satın alanlar var. Nem yapmayacak bir kavanoza koyup serin yerde muhafaza edebilirsiniz

Bölünmüş olarak aldığınız için öyle gelmiş. Sorun yok o şekilde de satın alanlar var. Nem yapmayacak bir kavanoza koyup serin yerde muhafaza edebilirsiniz
Hocam kullanıma ne zaman başlayım ve nasıl kullanılacak

Ayrica kavanoza koymadan öyle dursa nasıl olur

Hocam kullanıma ne zaman başlayım ve nasıl kullanılacak

Haftada 2 kez kullanın. Çay kaşığının dörtte biri kadar tozu tam dolu orta boy suluğa koyun ve karıştırın. 12 saatte bir değiştirin. Değişimleri yazarsınız. Düzenli kullanımda işe yarar.

Geri