Karadeniz Pet

Muhabbet kuşuna Flagyl 125mg/5ml ilacını nasıl vereceğiz?

Sizi cok iyi anliyorum.ilk kus aldigimda hicbir sey bilmiyordum.sonradan ogrendim ki zaten aldigimda hastaymis.o kusu kaybettikten sonra baya bi toparlayamadim.cok bilgi kirliligi var internette.ha bazilari soruyor.neden veterinere goturmuyosun diye.goturunce cidden vitaminden veya elinin altindaki herhangi bir antibiyortikten verdigi baska bir sey olmuyor.onlari da anliyorum.gordukleri egitimde kuslara yer yok pek.neden kuslara yerin olmadigini da anliyorim.dunyanin en ozgur olmasi gerekn canlilari.bizim yolumuz bastan yanlis zaten.her neyse dagitmayayim konuyu.
Halsizlik antibiyotikten dolayi da olabilir arda bey.benim kus da arada kafese giriyor hatta yemlikte uyukluyor bazen.hep disarda benimki de.onceden girmezdi.ilk kusunuz iyi olmusken birden kaybetmissiniz.ins oyle bisey yasamayiz.aklima o geldi simdi.

Selcuk bey forumu dolastigim kadariyla karsilastigim en deneyimli kullanici.onerdigi tedaviyi iyi bisekilde uygulayalim.gerisine yapacak bisey yok.olacak olan oluyor maalesef bazen.
Uzmeyin kendinizi.iyi dusunelim

Sizi cok iyi anliyorum.ilk kus aldigimda hicbir sey bilmiyordum.sonradan ogrendim ki zaten aldigimda hastaymis.o kusu kaybettikten sonra baya bi toparlayamadim.cok bilgi kirliligi var internette.ha bazilari soruyor.neden veterinere goturmuyosun diye.goturunce cidden vitaminden veya elinin altindaki herhangi bir antibiyortikten verdigi baska bir sey olmuyor.onlari da anliyorum.gordukleri egitimde kuslara yer yok pek.neden kuslara yerin olmadigini da anliyorim.dunyanin en ozgur olmasi gerekn canlilari.bizim yolumuz bastan yanlis zaten.her neyse dagitmayayim konuyu.
Halsizlik antibiyotikten dolayi da olabilir arda bey.benim kus da arada kafese giriyor hatta yemlikte uyukluyor bazen.hep disarda benimki de.onceden girmezdi.ilk kusunuz iyi olmusken birden kaybetmissiniz.ins oyle bisey yasamayiz.aklima o geldi simdi.

Selcuk bey forumu dolastigim kadariyla karsilastigim en deneyimli kullanici.onerdigi tedaviyi iyi bisekilde uygulayalim.gerisine yapacak bisey yok.olacak olan oluyor maalesef bazen.
Uzmeyin kendinizi.iyi dusunelim[/QU

tamamen katılıyorum Merve Hanım bugun cok yogundum ancak gelebıldım eve, sureklı bılgı aldım ve kusum nedendır bılmıyorum bugun sabahtan aksama kadar bır kac saat harıc gayet neselı ve otuyordu. Sağ olsun Selçuk Bey de cok ılgılendı ve telefonda deneyımlerı konusunda cok bılgı verdı ne kadar tesekkur etsem azdır kendısıne. sımdılık olumlu gıdıyor hersey umarım daha da ıyı olacaktır yavrularımız, eskı kusum dostum hala burnumda tutuyor Rabbım bu kadar omur bıtmıs yapacak maalesef bırsey yok, sabretmeye devam edelım. dun umudum azalmısken bugun gercekten daha ıyı ve elle beslemeyı ıkı gundur yapmıyoruz. yem cok yemıyor ama kabuklardan ızledıgım artıs var ve bugunku keyfı nazar degmesın gercekten ıyıymıs baktıgım vıdeolarda. aksamları sakın oluyordu zaten suanda oyle ama uyumaması tv ye bakması ve etrafı ızlemesı benı daha cok mutlu ettı. Fıkırlerınız, yorumlarınız ve destegınız ıcın (sırf dertlesmek bıle ıyı gelıyor gercekten) tesekkur ederım.

Son düzenleme:
Benimkinin de dili cozuldu.surekli biseyler anlatıyor.kuyruk sallanmasi da hallolursa iyi olacaz tamamen gibi duruyor.gecmis olsun size arda bey.ben de tesekkur ederim bilgi paylasimi icin sohbet icin

Benimkinin de dili cozuldu.surekli biseyler anlatıyor.kuyruk sallanmasi da hallolursa iyi olacaz tamamen gibi duruyor.gecmis olsun size arda bey.ben de tesekkur ederim bilgi paylasimi icin sohbet icin
rica ederim birlikte faydalı bi
Ne guzel kusunuzun tamamen ıyılesmesı dılegıyle. cok yogun oldugum ıcın bu aralar bakamadım sayfaya. Selcuk Abi sağolsun çok ilgilendi. ufak sıkıntılar dısında atlattık gıbı. tedavıye persembe ye kadar devam edıp durum degerlendırmesı yapacagız. Çok şükür herşey yolunda. sizlere de çok geçmiş olsun. o kuyruk sallama olayını da ayrıca bır sayfa acıp sorun ya da Selcuk Abı ye ozelden sorun ıstersenız ıyı aksamlar

Ben 12 saatte bir bir damla ağzına damlatmanızı ve ilacı yuttuğundan emin olmanızı tavsiye ediyorum. Yarım suluğa da 5 damla katarak verin. Yem yemiyor ve mama veriyorsanız 1 dozunu mamasına katarak da verebilirsiniz. Yine 1 damla şeklinde. Tedavi 7 gün sürecek.
Aynı şeyi ishal sultan papağanına uygulayabilir miyiz?

Geri