Karadeniz Pet

muhabbet kusunda surekli inleme nedeni

mavis9696

Yeni Üye
Merhaba.yeni uye oldum acemiyim biraz.benim muhabbet kuşum da son bir haftadir vik vik şeklinde agzi acik inlemeler var yem yemesi gayet iyi hafif kabarık kanatlar dusuk sürekli inliyor hareketleri iyi bazen halsizlesiyor .poposu nefes alip verirken acip kapanıyor .nedeni ne olabilir lütfen yardım edin bi care bulamadım

Ekli dosyalar

• 1506852896111.jpg
    1506852896111.jpg
    1.3 MB · Görüntüleme: 794
Solunum yolu enfeksiyonu olabilir. Eritrom toz veya muadili bir anibiyotik alın. Ayrıca probiyotik de alın. Yarım suluğa mercimek tanesi kadar ilaç 2 mercimek tanesi kadar probiyotik. Mercimek tanesi kadar da multi vitamin katın. 5 gün. Tedavi sonrası iki gün pro+vitamin sonra sarece probiyotik 15 gün kadar.

Son düzenleme:
Merhaba.yeni uye oldum acemiyim biraz.benim muhabbet kuşum da son bir haftadir vik vik şeklinde agzi acik inlemeler var yem yemesi gayet iyi hafif kabarık kanatlar dusuk sürekli inliyor hareketleri iyi bazen halsizlesiyor .poposu nefes alip verirken acip kapanıyor .nedeni ne olabilir lütfen yardım edin bi care bulamadım
Yardim edecek kimse yok mu

Solunum yolu enfeksiyonu olabilir. Eritrom toz veya muarili bir anibiyotik alın. Ayrıca probiyotik de alın. Yrom suluğa mercimek tanesi kadar ilaç 2 mercimek tanesi kadar probiyotik. Mercimek tanesi kadar da multi vitamin katın. 5 gün. Tedavi sonrası iki gün pro+vitamin sonra sarece probiyotik 15 gün kadar.

Teşekkür ederim video atmayı becerebilseydim iyi olurdu sağolun

Dedikleriniz solunum yolu enfeksiyonunu işaret ediyor. Video şart değil.

Petshopa götürdum veterinerler geri çevirdi kuruluk hastalığına yakalanmış dedi bi ilac vermisti. 2 gündür faydasını hiç göremedim. Burun akıntısı olmadığı için soğuk almis olamaz demişti. akıntı olması sarj degil dimi

Ne ilaç verdi ne şekilde ve ne oranda veriyorsunuz ? Dışkısını paylaşın.

Biteraldi sanırım enjektör e 5 cc cekti verdi suluguna 2 gunde bir 1 cc damlat dedi

Bitteral değil de Baytril olabilir mi ? Madem ilaca başlamışsınız devam edin. İlacın ne olduğunu da sorun. 5 gün kullanın düzelme olmazsa dışkı paylaşarak yazın. Suluğa 1 CC fazla bir oran hergün 0.5 Cc katın suyuna. İlaçtan önce dışkı nasıldı ?

Bitteral değil de Baytril olabilir mi ? Madem ilaca başlamışsınız devam edin. İlacın ne olduğunu da sorun. 5 gün kullanın düzelme olmazsa dışkı paylaşarak yazın. Suluğa 1 CC fazla bir oran hergün 0.5 Cc katın suyuna. İlaçtan önce dışkı nasıldı ?
İlaçtan önce dışkıda bir problem yasamadik hic ayniydi

Petshopa da zaten videosunu gosterdim uzak olduğu için goturemedim kuşu

Ne ilaç olduğunu bilmek gerek. Solunum yolu enfeksiyonu için ilaç kullanmanız gerek.

Geri