Karadeniz Pet

Muhabbet kuşunun anüsü çok büyük ve dışkısı çok büyük

Valla 2 kere kızgınlık yumurtası yapan kuşum oldu. Devamında yanlarina direk erkek attım. Dolu yumurtalar geldi. Ardından 6 tane geldi mesela yakın zamanda yaşadım. O yüzden eşi olmadığı için daha kaç tane yapar hiçbir fikrim yok açıkçası.
Dün akşam ailem yumurtayı yanına koymuş kuşumun. Dün geceden beri yumurtanın üstüne yatıyor sanırım şu an da yatıyor. Yumurta Dursun mu yoksa alalım mı bir zararı olur mu?

Valla 2 kere kızgınlık yumurtası yapan kuşum oldu. Devamında yanlarina direk erkek attım. Dolu yumurtalar geldi. Ardından 6 tane geldi mesela yakın zamanda yaşadım. O yüzden eşi olmadığı için daha kaç tane yapar hiçbir fikrim yok açıkçası.
Dün akşam ailem yumurtayı yanına koymuş kuşumun. Dün geceden beri yumurtanın üstüne yatıyor sanırım şu an da yatıyor. Yumurta Dursun mu yoksa alalım mı bir zararı olur mu?

Olmaz ama kuş nasıl rahat ediyorsa öyle yapın. Ama bana kalırsa bunu değerlendirip yanına bir erkek alın.

Kuş yumurtasını yanlışlıkla kırdı leblebi koydum üzülmesin diye ne yapayım?
Kardeş güldürdün beni :)

Boş yumurtaları atın, üstüne sadece yatmaz yumurtayı ayaklarıyla da çevirir ısıyı eşit dağıtmak için. Gereksiz yere yorulmasına sebep verirsiniz.

Kardeş güldürdün beni :)

Boş yumurtaları atın, üstüne sadece yatmaz yumurtayı ayaklarıyla da çevirir ısıyı eşit dağıtmak için. Gereksiz yere yorulmasına sebep verirsiniz.
Ama alınca psikolojisi bozulmuş gibi saf saf bakıyor içim el vermiyor ☺️

Bari cimrilik yapmayıp badem falan koysaydınız. Leblebi de neymiş :D Yanına erkek bir kuş almayacaksanız yumurtladıkça yumurtaları alıp atacaksınız.
Beyaz birşey kaplamalı leblebi gerçek gibi ama zaten az önce anladı yumurta olmadığını kafesten dışarı attı leblebiyi teşekkür ederim bu arada

Geri