Karadeniz Pet

Muhabbet kuşunun poposunda ki şişlik

Çiftleşmeden yaklaşık 10-11 gün sonra yumurtlar. Her yumurta arasında 2-3 gün süre oynar. Yavrular yumurtadan 18 ila 21 gün arasında çıkar. Bazen istina oluyor 15-16-17 günde çıkan da oluyor.
Hocam 2 martta çiftleştiklerine göre ayın 11 i oldu 9 gün olmuş 1-2 güne gelir mi yumurta söylediğiniz günlere göre düşünürsek

Anladım teşekkür ederim bir de dişi kuşun kuyruğu bazen düşük oluyo bazen normal oluyo bunun olması normal mı hamileyken sürekli düşük olucak diye bir şart var mı
Normal olması lazım ama hafta da 2 kere mamasını eksik etmeyin sonuçta kuşun şuan beslenmeye ihtiyacı var

Normal olması lazım ama hafta da 2 kere mamasını eksik etmeyin sonuçta kuşun şuan beslenmeye ihtiyacı var
Yumurta haşlayıp veriyorum kalamar kemiği gaga taşını suyunu yemini eksik etmiyorum normal de yumurta haşlamasının içinde şu dönemde beslenmesi açısından neler koymam gerekir

Yumurta haşlayıp veriyorum kalamar kemiği gaga taşını suyunu yemini eksik etmiyorum normal de yumurta haşlamasının içinde şu dönemde beslenmesi açısından neler koymam gerekir
Veya beslemesi açısından nelere dikkat etmem gerekir neler vermeliyim

Teşekkür ederim hamile olduğu için sadece yumurta haşlayıp versem yeterli olur mu yoksa attığınız linkteki yumurta mamasına tavsiye edilen şeyleri vermem daha mı doğru olur

Burda paylaşıldı ben benim kuşlar doğduğunda sadece yumurta sarısı ve beyazı verdim anne baba o kuluçka ve yavrular doğduğunda uzun süre yıprandı çok zayıfladılar

Teşekkür ederim hamile olduğu için sadece yumurta haşlayıp versem yeterli olur mu yoksa attığınız linkteki yumurta mamasına tavsiye edilen şeyleri vermem daha mı doğru olur
Ben yumurta haşladım verdim kalamar kemiği varmış kafeste onun için kabuğu eklemeye gerek yok

Geri