Karadeniz Pet

Muhabbeti kuşu yem, vitamin, probiyotik hepsini yeniliyorum.

Düşürmesinler ama zam yapmak niye ? Çok saçma değil mi dolar 8-9 seviyerindeyken 110 TL ye sattığın ürünü dolar 6.90 seviyelerinde 135 TL'ye satıyorsun. İndirim yapma anlarız önceden almış olabilirsin ama zam yapmak nedir? Sonra stk'ları yaklaşınca yalvar yakar satmak için 50 takla atıyorlar...
Serbest piyasa diye aklına gelenleri yapıyorlar

Efsaneler kulübü ne ? Kargoyu bedava yapmış ne güzel 😁
Çok alışveriş yaptığım için hepsi burada dan efsaneler kulübüne girdim. Belirli bir sınırı vardır onları yapınca girdim. Özel bir caba sarf etmedim aslında her şeyi oradan aldım ihtiyacım olan yeterli oldu. 😊

ama kazık yiyor.grpetde 50 ml 40 tl burda 10 ml 20 tl
Yok ben burayı tercih etmemin sebebi tamamen alışkanlık. Eğer gerçekten aynı ürün daha ucuza ise onu tercih ederim. Ben sadece orjinallik konusunda endişeli olduğum için hepsi burada yı tercih ettim.

Röfnierd bakım seti mi öneriyorsunuz?
Yem olarak da Pembe şeritli olanı alacağım.

Yok ben burayı tercih etmemin sebebi tamamen alışkanlık. Eğer gerçekten aynı ürün daha ucuza ise onu tercih ederim. Ben sadece orjinallik konusunda endişeli olduğum için hepsi burada yı tercih ettim.
trendylda grpet üzerinden vitamin ve probiyotiği alabilirsin.probiyotil olarak 25 gr entrobac pro acti bir kadar gidiyor.grama bakma

IMG_20210220_201925.jpg

Bu ürünü alıyorum vitamin olarak doğru mudur?

Herkese teşekkür ediyorum sağ olun. Yordum sizleri de hepsini sipariş vereceğim 👍🏻

Geri