Karadeniz Pet

Multivitamin Önerisi

BurakTirpanli

Yeni Üye
Hasta olan muhabbet kuşumu biraz canlandırabilmek adına multivitamin desteği arıyorum. Marka olarak ne tavsiye edersiniz ? En iyi ürün hangisidir çok marka var piyasada. Toz olarak istemiyorum mümkünse. Teşekkürler

bende avisol var a ve b şeklinde iki ayrı kutuda.haftada 2 kere veriyorum salı a,cuma b şeklinde geri kalan günler saf su.toz vitamin daha hesaplı bence sıvı olanlar hemen bitiyor ama yine de siz bilirsiniz.daha önceki kuşumda toz vitamin kullanıyordum zaten kendisi 8 yıl yaşadı.

Röhnfried Gervit-W Vitamin
Hobi Vitavit Genel Multivitamin Takviyesi
Quiko Vitacombex V Multivitamin

Vermeye kalmadan öldü gitti. Kuş falan bakılmaz insan üzülüyor sonra.

Bende multisol diye bir vitamin var haftada bir suyuna 4-5 damla karıştırıyorum üzerinde 20 damla diyor ama hiç 20 damla vermedim

İlk sorum bu vitamin bana yeterli gelirmi

İkinci sorum ise üzerinde yazıldığı gibi 30 damla mi damlatmaliyim

Son olarak ta haftada bir yeterli midir

Bu arada basınız sağolsun hocam

Bende multisol diye bir vitamin var haftada bir suyuna 4-5 damla karıştırıyorum üzerinde 20 damla diyor ama hiç 20 damla vermedim

Dostlar sağolsun. Kuş da olsa insan üzülüyor.

Sıvı vitaminlerin kaliteli olanları pahalı bunun yerine toz multi vitamin kullanın nekton s muta vit gibi zamanında bu konu ile ilgili bir konu açmıştım tozların içinde en iyisi birçok aminoasit içeriği ile nekton s tek takım besleyenler için 35 grm lik olan paket ideal haftada 1 verilse ve ilaç sukutundan verseniz 2 3 sene gidiyor skt si biter yani vitamin bitmeden ama bizim gibi çok.besleyenler için alternatif olarak bebk vitaminleri olabilir ben ona rağmen sadece muta vit kullanıyorum b vitamini ayrı olarak veriyirum

Taş tabletten çivi yazısı ile gönderildi [emoji23][emoji1787]

Sağolun öteki de tek kaldı ama daha almam herhalde çok kötü oluyorum hayvan ölünce. En iyisi dışarıdan sevmek fazla yaşamıyorlar. :(
üzülmeyin sonuçta ne kadar iyi bakmaya çalışsakta kaderin önüne geçilmiyor.benim kuşlarım genelde uzun yaşadı ama kaybettiklerimde oldu kendinizi kapamayın.siz olmasaydınız belki bu kadar bile yaşamazdı.

Geri