Karadeniz Pet

MYBESTPETSHOP Bilgilendirme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

muhabbetkusu

Yönetici
Site Yöneticisi
Cümleten Selamun Aleyküm,

MYBESTPETSHOP firmasının sahibi Ersin Bey bundan böyle sitemizde her ay düzenli olarak yapmış oldukları yarışmayı sonlandırdıklarını dile getirdiler bilginize. Ayrıca yeni yılda sitemize reklam vermeyeceklerini belirttiler. Tüm üyelerimizin dikkatine.

Not : HOBİPET firmasıyla her ay düzenli olarak yapılan çekilişlerimiz devam edecektir.

Sevgi ve Saygılarımla.

zaten 1 kere hediye verilmedi mi? Her ay denmıs?

zaten 1 kere hediye verilmedi mi? Her ay denmıs?

2 kez düzenlediler.

1. Yarışma : http://www.muhabbetkusu.com.tr/organizasyonlar/2016-yarismamiz-basladi-mybestpetshop-47642.html

2. Yarışma : http://www.muhabbetkusu.com.tr/organizasyonlar/nisan-ayi-yarismamiz-basladi-mybestpetshop-48563.html

Normalde her ay düzenli bir şekilde yıl sonuna kadar devam edecekti fakat firma sahibinin almış olduğu kararla artık yarışma düzenlemeyeceklerini ve yeni yıl ile birlikte sitemize reklam vermeyeceklerini belirttiler. Bizede firma sahibinin vermiş olduğu karara saygı duymak düşer.

2 kez düzenlediler.

1. Yarışma : http://www.muhabbetkusu.com.tr/organizasyonlar/2016-yarismamiz-basladi-mybestpetshop-47642.html

2. Yarışma : http://www.muhabbetkusu.com.tr/organizasyonlar/nisan-ayi-yarismamiz-basladi-mybestpetshop-48563.html

Normalde her ay düzenli bir şekilde yıl sonuna kadar devam edecekti fakat firma sahibinin almış olduğu kararla artık yarışma düzenlemeyeceklerini ve yeni yıl ile birlikte sitemize reklam vermeyeceklerini belirttiler. Bizede firma sahibinin vermiş olduğu karara saygı duymak düşer.

Bılgılendırme ve sponsorluk ıcın tesekkrler.

Cümleten Selamun Aleyküm,

MYBESTPETSHOP firmasının sahibi Ersin Bey bundan böyle sitemizde her ay düzenli olarak yapmış oldukları yarışmayı sonlandırdıklarını dile getirdiler bilginize. Ayrıca yeni yılda sitemize reklam vermeyeceklerini belirttiler. Tüm üyelerimizin dikkatine.

MYBESTPETSHOP firma sahibinin konu hakkında yapmış olduğu açıklama : http://www.muhabbetkusu.com.tr/474361-mesaj15.htm

Not : HOBİPET firmasıyla her ay düzenli olarak yapılan çekilişlerimiz devam edecektir.

Sevgi ve Saygılarımla.
yukardaki firma sahibinin konu hakkında yapmış olduğu açıklama linkine ulaşılamıyor

Hala reklamlari donuyor :)Kaldiralim bari

çok büyük bir müşteri potansiyeli var burada. reklamları kaldırırlarsa satışları düşecektir. kendi kararları tabiki.

çok büyük bir müşteri potansiyeli var burada. reklamları kaldırırlarsa satışları düşecektir. kendi kararları tabiki.

Bence düşmez memnun olan müşteriler zaten oradan vazgeçmeyecektir. Ama tabiki foruma yeni katılan kişiler göremeyecekleri için yeni müşteri kazanmaları zor olacak.

Son düzenleme:
Bence düşmez memnun olan müşteriler zaten oradan vazgeçmeyecektir. Ama tabiki foruma yeni katılan kişiler göremeyecekleri için yeni müşteri kazanmaları zor olacak.
benim gibi bir çok üye bu site sayesinde kuşçuluğu öğrendi bu siteye faydası olmayan yerden alış veriş yapmam olur biter ne kadar reklam o kadar müşteri açıkçası

Bende bu site sayesinde bu firmayi gormus ve tanimistim alis verisimide yapmistim.Ne diyelim hayirlisi olsun bizde bu siteye faydasi olan firmayla alis verisimizi yapariz artik...

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bir tatsızlık yaşandığı izlenimini aldım. Hayırlısı olsun güzel firmaydı burada desteklerini görmekten mutluyduk. Nasip kısmet meselesi

Hayırlısı olsun her iki taraf içinde.Desteklerinden dolayı teşekkür ederiz

Ben bu petshopların reklamlarını iş geliştirme, tanınma için değil prestij için vermeleri gerektiğini düşünüyorum. Ama nerede o kafa yapısı.. Sadece petshoplarda değil pek çok firmada ana düşünce bu. "Yeni müşteriler kapayım, eski müşteriler nasıl olsa ayrılmaz." mantığı işliyor. Hayırlısı olsun bakalım.

Hayırlı akşamlar firmamızın bu sitedeki reklamlarını yenilememe ve hediye kampanyasını durdurma kararımızı tamamen site yönetime kırgınlığımızdan dolayı alınmıştır.Yoğunlumuzdan dolayı burda onlıne olmacığamızı çokkez belirttik.Sitede açılan bir konuda site üyesi bu ürün kaç aydır stoklarınızda yok diye bir sitemde bulunmuş site yöneticileride konuyu eleman sayımız az diye yanlış yönlendirmiş ve bizi sağolsun bir kaşık suda boğmak isteyen bazı üyeler konu altında bize ticaret dersi vermeye kalmıştır.Çok şükür işini düzgün yapan sayılı firmalardan biriyiz.Site adına ve bizim adımıza hayırlı olsun.Levent Acar bey biz reklamın mantığını çok iyi biliyoruz merak etmeyin bu siteye verdiğimiz yıllık ücretin 15 katını aylık google reklamlarına harcıyoruz ve inşallah reklam gelirini katlayarakta devam edicez sadece bu sitede yapmıcaz .Hayırlı forumlar

Hayırlı akşamlar firmamızın bu sitedeki reklamlarını yenilememe ve hediye kampanyasını durdurma kararımızı tamamen site yönetime kırgınlığımızdan dolayı alınmıştır.Yoğunlumuzdan dolayı burda onlıne olmacığamızı çokkez belirttik.Sitede açılan bir konuda site üyesi bu ürün kaç aydır stoklarınızda yok diye bir sitemde bulunmuş site yöneticileride konuyu eleman sayımız az diye yanlış yönlendirmiş ve bizi sağolsun bir kaşık suda boğmak isteyen bazı üyeler konu altında bize ticaret dersi vermeye kalmıştır.Çok şükür işini düzgün yapan sayılı firmalardan biriyiz.Site adına ve bizim adımıza hayırlı olsun.Levent Acar bey biz reklamın mantığını çok iyi biliyoruz merak etmeyin bu siteye verdiğimiz yıllık ücretin 15 katını aylık google reklamlarına harcıyoruz ve inşallah reklam gelirini katlayarakta devam edicez sadece bu sitede yapmıcaz .Hayırlı forumlar

Ersin abi öncelikle herşeyin hayırlısı olsun. Yalnız ( site yöneticileri konuyu eleman sayımız az diye yanlış yönlendirmiş ) diye bir ibare kullanmışsın abi. Ben şahsım adına böyle bir ifadeyi kullandığımı asla doğrulamıyorum. Ben sadece ürünü hangi firmadan temin edebilirim diye konuya yorum yapan üyemize HOBİPET ve AKYOLKARDEŞLER firmalarının linklerini verip Breedmax'ı sitende sorgulamama rağmen anlık bir hata yüzünden ürün bulunamadı yazdığı için ve sonrasında senin uyarın doğrultusunda yeniden sorgulama yapıp Breedmax ürününün sitende bulduğumda linkini anında güncelledim ve AKYOLKARDEŞLER linkini kaldırdım. Eğer yanlışım varsa düzelt abi..

Sevgi ve Saygılarımla.

Selamlar arkadaşlar. Yazılanlardan dolayı açıklama yapma gereği duydum. Önceki mesajımda kimseye kırıcı, incitici ithafta bulunmadım. Bildiklerimi düşüncelerimi paylaştım. Katılırsın, katılmazsın herkesin kendi bileceği iş. Kimin nereye ne reklam verdiği beni ilgilendirmez. Önceki mesajımı dikkatli okuyan birisi zaten kastettiğim firmaların bu foruma verdikleri reklam ücretinin devede kulak olduğunu, bu reklamlarla gelecek müşterinin yine kum tanesi olduğunu anlayacaktır. Sonuç olarak foruma reklam vermese de birşey kaybetmeyecek firmaların isimlerinin reklamını yapmaları gerekmektedir. Bu gibi sosyal paylaşım platformlarında isimlerinin geçmesi ile olur. Doğru bildiklerimi söylediğim için kimseden özür dileyecek değilim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri