Cihatcoskun

Profesyonel
11 Ara 2016
326
61
28
28
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
5 ile 10 tane
merhaba arkadaşlar kuşu alalı1.5 hafta oldu elimdem yem yiyor omuzumda geziyoruz yeni yeni alışıyor ama kafese koyuyorum bir süre sonra yemlikle yemliğin basamağının arasındaki boşluktan geçmeye çalışıyor kafeste baş aşşağı duruyor kafesin tellerine tutunup sürekli sağ sola hareket ediyor ne anlama geliyor ? Ne yapmam gerekiyor yardımcı olur musunuz ? Şuanda normalde tunekde sabit duruyor

Ekli dosyalar

Uğur GENÇ

Moderator
24 May 2013
7,970
565
113
Çoğunlukla oyun amaçlı yaparlar bu hareketleri.
Not:Konularda acil, yardım, lütfen bakın gibi cümleler kullanmak forum kurallarına aykırıdır.
Lütfen konu başlıklarını 'Yardım' şeklinde değil de daha açıklayıcı olarak açmaya dikkat edelim.

Son düzenleme:

Cihatcoskun

Profesyonel
11 Ara 2016
326
61
28
28
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
5 ile 10 tane
Kanadına yada herhangibir yerine zarar vericek diye korkuyorum yemlige gagasini vuruyor normalde ötmüyor dişi sesi duyunca deliye dönüyor :) acaba dişi mi istiyor ?

Yusuf

Profesyonel
29 Ağu 2016
508
119
43
28
Yavru daha 2 aylık anca

Cihatcoskun

Profesyonel
11 Ara 2016
326
61
28
28
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
5 ile 10 tane
Dal Darına bayılıyor sürekli yemesi zarar verir mi ?

salahattin

Süper Üye
3 Mar 2014
101
0
16
Erzincan
Çoğunlukla oyun amaçlı yaparlar bu hareketleri.
Not:Konularda acil, yardım, lütfen bakın gibi cümleler kullanmak forum kurallarına aykırıdır.
Lütfen konu başlıklarını 'Yardım' şeklinde değil de daha açıklayıcı olarak açmaya dikkat edelim.
Benimkiler dışarı çıkmak istedikleri zaman öyle tellerde geziniyor. Umudu kesilince tüneğe geçiyor.