Karadeniz Pet

Ne yapmam lazim yardimci olun lütfen

husukkk

Yeni Üye
Oncelikle Selamin Aleykum Arkadaslar ilk es kusum ve ilk kez böyle bir durumla karşılaşıyorum bu konuda bilgili arkadaşlarımın yardimci olmasini istiyorum ne yapmam lazm ne eksikki bu ilk yumurtasi ve daha dun aksam üzeri oldu lutfen yardmci olun

Ekli dosyalar

• IMG-20170217-WA0002.jpeg
    IMG-20170217-WA0002.jpeg
    840 KB · Görüntüleme: 37
Merhaba ilk kez kulucka geciren kuslar genellikle acemi olduklari icin ne yapacaklarini nasil davranacaklarini bilemiyorlar bu yuzden olmus olabilir ayrica siz veya aile bireyleri fazla rahatsiz ederseniz tedirgin olduklarindanda olabilir kulucka suresince kesinlikle yem ve su haricinde rahatsiz edilmemesi gerekiyor

Merhaba ilk kez kulucka geciren kuslar genellikle acemi olduklari icin ne yapacaklarini nasil davranacaklarini bilemiyorlar bu yuzden olmus olabilir ayrica siz veya aile bireyleri fazla rahatsiz ederseniz tedirgin olduklarindanda olabilir kulucka suresince kesinlikle yem ve su haricinde rahatsiz edilmemesi gerekiyor
etmiyorum zaten sadece yem su kalamar kemiği falan hersey var mamada veriyorum mamayi 3 gune bir veriyorum

Ustune basip yanlisliklada kirmis olabilirler veya kuluckaya yatarken kusun agirliginada dayanamayip kirilmis olabilir

Keske yuvaya talaş koysaydınız gördüğüm kadarıyla tahtanın üzeri boş.

Şimdi koymayın kuş strese girer ve yumarta kırmalarının devamını kesinlestirmiş olursuuz