Karadeniz Pet

Neden böyle

ertugrul011

Yeni Üye
Arkadaşlar merhaba benim başıma gelen olay şöyle oluştu.yardımcı olursanız sevirim.7 ocakta kuşum ilk yumurtasını yaptı.2 günde bir tane yumurta yaptı 3. Yumurtadan sonra yatmaya başladı.neredeyse kuşlar çıkana kadar bakmadım yuvalığa.her neyse 2 kuşum çıktı yumurtadan bir baktım ki altında 5 yumurta daha var.1 tane daha çıktı kuşum .en son kuş çıkalı 4 gün oldu ama devamı gelmedi.annenin maşallah ı var iyi bakıyor.yumurtalarada yatıyor.bir tanesini kırmış sanırsam yanlışlıkla.bu yumurtaların şimdiye kadar çıkmaması normal mi? Fikirlerinizi alabilirmiyim? 3 yavru kuşum 4 yumurtam var.yavrular 2 günde bir çıkmıştı.

7 yumurta yaptisa 7 ocakta basladi iki gunde bir ozaman 14 gunluk son yumurta daha zamani var numaralandirmadiysaniz yumurtalari en az bir hafta daha beklemeniz gerekli

Arada bos dollenmemis bozulmus icinde yavru ölmus yumurtalar da olabilir

7 yumurta yaptisa 7 ocakta basladi iki gunde bir ozaman 14 gunluk son yumurta daha zamani var numaralandirmadiysaniz yumurtalari en az bir hafta daha beklemeniz gerekli
Teşekkürler yorum için.ortalama kaç günde çıkıyor yumurtudan ve 8 günlük yavruyu yuvalıktan alıp bakmak doğru mu?

18 21 gun genelde yavruyu ellemeyin kokunuz sinerse anne bakmayabilir saldirip öldurebilir kusun karakterine bagli