Karadeniz Pet

Nekadar faydalı?

kupakızı

Meraklı Üye
Merhaba arkadaşlar, bu ürünleri kardeşim Petshoptan almış.
Yalnız nasıl kullanılacağı ve genel bilgisi hakkında pek bi bilgi edinememiş. Yardımcı olursanız sevinirim. Ayrıca bu sprey ve toz vitamin nekadar faydalıdacaba? :rolleyes:

Ekli dosyalar

• IMG_20170701_212300.jpg
    IMG_20170701_212300.jpg
    2.6 MB · Görüntüleme: 26
Sprey ayda 1-2 kere korunma amaçlı kuşun tüylerine kanat altına veya kafes dezenfekte amaçlı kullanılabilir.
Vitamin ise haftada 1-2 kere kutunun üstünde yazan miktarda suluğa eklemeniz bence yeterli.
Şahsen ben böyle ucuz vitamin yerine evde suyuna bal limon sirke vs eklemeyi tercih ediyorum. Ama kaliteli vitaminlerde var hobi markaydı herhalde.

Sprey ayda 1-2 kere korunma amaçlı kuşun tüylerine kanat altına veya kafes dezenfekte amaçlı kullanılabilir.
Vitamin ise haftada 1-2 kere kutunun üstünde yazan miktarda suluğa eklemeniz bence yeterli.
Şahsen ben böyle ucuz vitamin yerine evde suyuna bal limon sirke vs eklemeyi tercih ediyorum. Ama kaliteli vitaminlerde var hobi markaydı herhalde.
Yaa öyle mi bu vitamin bitsin bende deneyeyim ev yapımı vitamini, çok teşekkürler Darkmoon.

Bu arada ev yapımı vitaminine suyun içirisine bal limon ve sirke nekadar katılıyor? (elma yada üzüm sirkesi farkeder mi?)

Hepsi aynı anda değil mesela bir hafta suyuna 3-4 damla limon damlatıyorum.
Diğer hafta çay kaşığının ucuyla kuru maya ekliyorum.
Diğer hafta birkaç damla sirke ekliyorum bunun gibi. Yani hepsi aynı anda değil.
Ben elma veriyorum. Farkedermi bilmiyorum araştırmak gerek.

Geri