Karadeniz Pet

Ön Tel Hakkında

xLimon34x

Paylaşımcı Üye
Bstkafesden uygun bir öntel buldum 12 tl civarı bir ürün sizce kargo ne kadar ek ücret koyuyor üstüne bilen var mı?

5 bölmem var sadece 1 bölmeye uygun tel buldum başka öneriniz var mı marka olur site olur uygun?

Detaylar ve fiyat için tıklayınız yazan kısımda ek olarak ne kadar kargo bedeli olacağı yazıyor. Ben tabii dediğiniz ürünğ bilmediğimden rastgele baktığım başka ürünlerde bu şekilde olduğunu gördüm.

Nakit ödeyecekseniz o fiyat, kredi kartı olursa 12+10 22 lira olacak şeklinde anladım.
Bst'den ürün alan yok mu yahu forumda bakalım yazan olursa detaylı bir şekilde anlarız :) Etraf da kafes teli üreten az ne yazık ki özellikle istenilen ölçüler de :)

Kargo ücreti ön tel için 10 TL şahsım bst den sipariş verdim güzel ürünleri var ölçüleri verip rahatlıkla alabilirsiniz gerekirse telefon numaraları var arayabilirsiniz yardımcı olurlar

Kargo ücreti ön tel için 10 TL şahsım bst den sipariş verdim güzel ürünleri var ölçüleri verip rahatlıkla alabilirsiniz gerekirse telefon numaraları var arayabilirsiniz yardımcı olurlar
22tlye geliyor 1 tel siparis edeceğim
Misal standartlar dısında bir ölcü verdik ek ücret koymazlar mi?

22tlye geliyor 1 tel siparis edeceğim
Misal standartlar dısında bir ölcü verdik ek ücret koymazlar mi?
Orada yazılı bazı ölçüler var o ölçüler haricinde çok çok büyük ölçüler verildiği takdirde fark gelebilir bu doğaldır zaten sormamız lazım yine de

Orada yazılı bazı ölçüler var o ölçüler haricinde çok çok büyük ölçüler verildiği takdirde fark gelebilir bu doğaldır zaten sormamız lazım yine de
Ön tel siparis vereceğim birazdan seceneklerde
Kargo Fiyatı: 10 tl yazıyor kutucuk var yanında onu seçersek kredi kartından çekiyor değil mi? Toplam 22 oluyor kargoyla beraber.

Ön tel siparis vereceğim birazdan seceneklerde
Kargo Fiyatı: 10 tl yazıyor kutucuk var yanında onu seçersek kredi kartından çekiyor değil mi? Toplam 22 oluyor kargoyla beraber.
Evet öyleydi en son [emoji4]

Uye olmadan mail ile yapiyorum bilgilerimi eksiksiz ve dogru yaptigim halde onaylanmıyor siparis sizce neden? Kart secenegine diger yapıyorum ondan olabilir mi?
Site yöneticisi değilim pek detaylı bilgim yok abonelik alın sizin için mahsuru yoksa daha kesin olur gerekirse havale ile gönderin ücreti de

Geri