Karadeniz Pet

Oyuncakta boya var

AsiBulut

Meraklı Üye
Bugün petshopları gezerken kuşuma şimdiki oyuncakları az gibi dayanamayıp farklı yerlerden birkaç tane oyuncak aldım 😂
Oyuncakları genel olarak boyasız seçtim ama bu resmini koyduğum oyuncak biraz boyalıydı. Ot kısmı diğerlerinde boyalıydı bunda boyalı değildi diye bunu almıştım. Eve geldim oyuncakları yıkadım kurularken çubuk ve boncuk kısmındaki mavi ve pembe boyalar peçeteye geçti. Acaba bu bir sorun teşkil edermi? Henüz takmadım kafese. Gıda boyası olabilirmi bir zararı olur mu?
20230622_174129.jpg

Bugün petshopları gezerken kuşuma şimdiki oyuncakları az gibi dayanamayıp farklı yerlerden birkaç tane oyuncak aldım 😂
Oyuncakları genel olarak boyasız seçtim ama bu resmini koyduğum oyuncak biraz boyalıydı. Ot kısmı diğerlerinde boyalıydı bunda boyalı değildi diye bunu almıştım. Eve geldim oyuncakları yıkadım kurularken çubuk ve boncuk kısmındaki mavi ve pembe boyalar peçeteye geçti. Acaba bu bir sorun teşkil edermi? Henüz takmadım kafese. Gıda boyası olabilirmi bir zararı olur mu? Ekli dosyayı görüntüle 68148
Peçeteye geçen boya katı değil bu şekilde su gibi
20230622_175244.jpg