Karadeniz Pet

Petshop sahibi kişinin kuş üretiminde kullandığı ürün

hayta

Meraklı Üye
İyi akşamlar ve hayırlı bayramlar. geçen gün bir petshop a girdiğimde petshop sahibi erkek muhabbet ve kanaryaların popo kısımlarına bir şeffaf sıvı sürüyordu, nedir diye sordum, erkeğin kızışmasını sağlıyor, 1 günde erkeklerin ötüşü bile değişiyor dedi, ilacı sordum fakat söylemedi ne olduğunu, bir kaç gün üst üste aynı yere gittim ve gerçekten erkeklerde acayip bir ötüş farklılığı ve hareketlilik vardı.acaba bu ilaç nedir?bilen varsa adı nedir, nasıl temin edebilirim?şimdiden teşekkürler

Daha önce böyle bir ürüne denk gelen hiç olmadı mı forumdaşlar?

Arkadaş sizi keklemiş galiba öyle bir ürün yok. Olsa olsa vilmectin sürüyordur parazit önleme amaçlı.
Aklıma vizonteledeki replik geldi " yeni bir ilaç çıkmış kıçındaki tüyleri döküp saç çıkarıyor "

hem öyle bir ilaç olsa sırf satmak için bile söylerdi size.

walla gözlerimle görmesem inanmazdım ama neredeyse 2 saat durdum petshopta, o erkekler o ilaç sürüldükten 1 gün sonragittiğimde nasıl hareketli ve dişi peşinde koşuyorlardı, görseniz anlardınız.yaşadığım yer küçük bi yer ve benim üretime yöneldiğimi biliyordu.rakip çıkarmak istemedi doğal olarak. ve bunu bir ilaç kutusundan şırınga ile çekerek yaptı üretimhanede ama ilaç kutusunu hızlıca kaldırdı, okuyamadım. işin özü böyle bir ilaç var. bu arada isotun böyle bir etkisi olduğunu nasıl tecrübe ettiğinizde çok iç açıcı değil.bu ilacı bilen yok anlaşılan.ama bulursam isotçulara da gönderirim, isot yerine denesinler.selametle

@hayta o ilacı bende merak ettim ismini cismini bulabilirsen paylaşırsan benimle sevinirim.

çok güzel bir ilaçmış ama adını bile yok galiba siz bulursanız bizede söyleyin bizde kullanalım :D :) ;):p:cool:

bulduğum zaman kesinlikle sizinle paylaşacağım, boyle bir güzellik varsa herkes bilmeli, herkes faydalanmalı