Karadeniz Pet

Ponçik

LuCiFeR

Yeni Üye
ku.jpg

Bu aralar ona arkadaş bakıyordum.. Az önce kargo geldi o ara suyun içine düşmüş arada 40 saniye var boşluk var boğularak can verdi yavrum.. Bunun hakkında nette hiç bir video bulamadım.. Nasıl müdahale edeceğim konusunda 30 dk suni yaptım kalp masajı yaptım.. kanatları dökülmeye başladı burnundan kan geldi ayakları kasıldı.. Perişan olduk.. Yani düştükten 10 saniye sonra aldım elime hemen sesi duyunca kurtaramadım yahu kendimi suçlu hissediyorum bıraktığım için hayatımda bu kadar sevecen bir kuş görmedim o kadar alıştırdı ki kendine ,kendini sevdirmek için ne oyunlar yapıyordu yavru birde yahu o kadar sevecen elimde uyurdu bana gelip yatardı mahvolduk bugün umarım bu duruma bir daha düşmemek için daha çok kuşlar hakkında kurtarma videoları çekilebilir boğulunca ne yapmamız lazım yada boğazında yem kaldı vb Son kez baktı bana yumdu gözünü çok kötü bir travma yaşadım..
Toprak kaskatıydı toplayabildiğim kadar toprağı attım üstüne o an durdum öyle ne yapacağımı belirsiz halde doğru dürüst ponçiği gömemedim bile :(

Son düzenleme:
Geri