Karadeniz Pet

Probiacti- bird Almayı düşünüyorum

Kubilay1

Paylaşımcı Üye
Merhaba arkadaşlar resimde görünen ürünü almak istiyorum kuşum 4 aylık.
En iyi marka bu galiba çok önerildiğini gördüm.
Fiyat olarak nasıl sizce uygunmu? daha iyisini bulabilir miyim? Bunu haftada bir kere suyuna 4 damla katarak kullanmayı düşünüyorum doğru kullanım olur mu?
01.jpeg

Merhaba arkadaşlar resimde görünen ürünü almak istiyorum kuşum 4 aylık.
En iyi marka bu galiba çok önerildiğini gördüm.
Fiyat olarak nasıl sizce uygunmu? daha iyisini bulabilir miyim? Bunu haftada bir kere suyuna 4 damla katarak kullanmayı düşünüyorum doğru kullanım olur mu?
Ekli dosyayı görüntüle 52214
fiyat ortalama.alabilirsiniz.

Ben 40 ₺'ye almıştım yine fiyatı artmış. Alabilirsin ama kullanmaya başladığından itibaren 6 ay içinde bitmesi gerekiyor. Daha uzun süre kullanmıyorsun.
Öyle mi onu bilmiyordum 6 ay içinde tamamen bitmedi ise atmam gerekiyor yani. Zaten 6 ay da da biter galiba 100 ML diyor.

Öyle mi onu bilmiyordum 6 ay içinde tamamen bitmedi ise atmam gerekiyor yani. Zaten 6 ay da da biter galiba 100 ML diyor.
Haftada tam dolu suluğa 10 damla, 2 kez kullansan 20 damla eder. 20 damla 1 ml, 6 ay da 24 hafta eder. Tek çift kuş için 24 ml kısaca. Ben 2 çift bakıyorum, yarısını arkadaşıma bölüp sattım.

Haftada tam dolu suluğa 10 damla, 2 kez kullansan 20 damla eder. 20 damla 1 ml, 6 ay da 24 hafta eder. Tek çift kuş için 24 ml kısaca. Ben 2 çift bakıyorum, yarısını arkadaşıma bölüp sattım.
Anladım efendim sağ olun. Bende komşum ile paylaşırım o zaman o da düşünüyor almayı hiç almasın paylaşalım.

Geri