Karadeniz Pet

Probiacti-Bird Probiyotiğin Çok Çabuk Bozulmasının Sebebi

byz

Meraklı Üye
Merhaba, Probiacti-Bird Probiyotik aldım ve iki gün kullandıktan sonra üçüncü gün için şişeyi açtığımda çok keskin bir koku geldi burnuma ve baktığımda ürünün bozulmuş olduğunu gördüm. Ürünü aldığım yer ile iletişime geçip ürünün bozulduğunu söyledim ve yenisini gönderdiler fakat bu ürün de 1 gün sonra aynı şekilde bozuldu yeni üretim olmasına rağmen. Kapalı ürün kapağı açıldıktan 1-2 gün sonra hemen nasıl bozulabiliyor anlam verebilmiş değilim. Şırıngayı dahi içine sokmuyorum başka bi kaba döküp oradan çekiyorum. Yorumlara baktım herkes memnun kalmış üründen bu sorunu yaşayan bir ben miyim ? Komik bir durum.

Ürünün skt nedir ? Saklama koşulları iyi değilse 1 saatte bile bozulabilir. Siz nerede muhafaza ediyorsunuz..

Bu tür ürünleri serin ve kuru bir yerde ağzı sıkıca kapatılmış bir şekilde de muhafaza etmek lazım. Bakteriler canlı olduğu için bozulduğunu düşünmüş olabilir misiniz?

Buzdolabında mi muhafaza etmeliyiz yoksa oda içerisinde mi muhafaza etmeliyiz

Benim probiacti bird ürünüm son kullanma tarihini geçtiğinde özellikle merak ettiğim için gözlemledim, içinde katı katı parçalar oluşmaya başladı. Kokusunda bir fark yoktu keza kokusu hep keskin.

Benim probiacti bird ürünüm son kullanma tarihini geçtiğinde özellikle merak ettiğim için gözlemledim, içinde katı katı parçalar oluşmaya başladı. Kokusunda bir fark yoktu keza kokusu hep keskin.
Üstünde bir leke tabakası gibi lekeler oluşuyor açtıktan 1 gün sonra ve dediğiniz gibi kokusu aşırı derecede keskin. Leke tabakasından çok kokunun keskinliği beni şüphelendirdi. Kokusu hep keskinse ilk açıldığında neden keskin değil ona anlam veremedim.

Üstünde bir leke tabakası gibi lekeler oluşuyor açtıktan 1 gün sonra ve dediğiniz gibi kokusu aşırı derecede keskin. Leke tabakasından çok kokunun keskinliği beni şüphelendirdi. Kokusu hep keskinse ilk açıldığında neden keskin değil ona anlam veremedim.
Sizdeki koku nasıl bilemiyorum açıkçası ama içinize sinmiyorsa riske atıp kullanmayın. Ben ürünü 2 şişe kullandım şuana kadar ve ikisinde de açtığımdan itibaren tabiri caizse bira gibi hatta daha da ekşisi bir koku aldım. Ancak üzerinde tortu varsa bilemiyorum bana sağlıklı gelmedi.

Geri