Karadeniz Pet

PVC kafeş kurulumu

cengiz

Emektar Üye
IMG_3482.JPG
Bir arkadaştan temiz ikinci el buldum. 8 gözlü her bir ebat 70*40.
Full otomatik bir sistem bakalım bitince nasıl birşey çıkacak

Hayırlı olsun eminim çok güzel bir kafes çıkacak ortaya

Hayırlı olsun güle güle kullanın bende almayı düşünüyordum dükkan bulunca vazgeçtim.
Başlamadan ilaçlarsanız iyi olur diyecektim ama bitirmişinizdir bile bunları satanlar genelde bit borunu yaşayıp satıyorlar her şey otomatik olunca zamanla temizliğide bıraktıkları için.

IMG_3488.JPG
Tesekkürler arkadaşla. Tüm temizlikleri yapıldı bunu satan arkadaşta salmaya dönmüş showlar için almış yapamamış showları.

Ekli dosyalar

• IMG_3489.JPG
    IMG_3489.JPG
    640.4 KB · Görüntüleme: 37
Hayirli olsun ne kadara aldiniz acab

HTC Desire 816G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayırlı olsun güle güle kullan birde bu tip kullanan arkadaşlar varsa olumlu yönlerini vede olumsuz yönlerini de yazarlarsa yeni alacak arkadaşları da bilgilendirmiş olurlar diye düşünüyorum. Birde kafama takılan salma ya dönmüş satan arkadaş demişsin peki salmadamı yavru almayı düşünüyor ? İhtiyaç fazlasımıydı orasını anlayamadım ama fiat mükemmel her ne olursa olsun.

[emoji572] Tapatalk kullanılarak iPhone iOS tarafından gönderildi.[emoji419]

Herkeşe çok teşekkürler. İnş yuvalıklar yavruyla dolup taşacak :) satan arkadaşta ihtiyaç fazlası olduğu için sattı. Epey araştırma yaptım bende pvc kafeşler üzerine. Yazın sıcaklarda sıkıntı çıkarıyor diye duydum. Bunun için yazın kullanılmayacak zaten dinlendirmeye aldığımız için bunuda salmada yapıyorum. Ve temizliğine dikkat edildiği sürece sıkıntı olmaz. Zaten normal kafesinde temizliğine dikkat edilmezse bit hastalık kaçınılmaz olur. Arkadaşın birişide yazmıştı bitlenme olduğu içinmi sattı diye. Ben görmeye gittiğimde,yavrular bir gözünde duruyordu yeni yeme düşen yavrular. Şayet bitten dolayı satacak olsaydı yavruları oraya koymazdı. Tekrardan herkese teşekkürler

hayırlı uğurlu olsun inşallah nice yavrulara bol üretimler olsun.

Bts kafesimiz bitti kullanıma hazır. Kahraman hocam bunlarda işi pişirdi:)
IMG_3500.JPG
IMG_3497.JPG

Masallah kurulum bitmis kafese yuvaya da alisilmis yumurtalar yavrular yolda:D

Maşaallah çok güzel olmuş sağlıklı yavrular alırsınız inşaallah