Karadeniz Pet

Renk Tahmini??

albinom22

Emektar Üye
Merhabalar.
Yeni eşlediğim kuşlar mevcut fotoğrafda hiç beklemediğim anda çiftleşmeye başladılar erkekden ümitli değildim yazın pek çok tavsiye etmem üretimi lakin erkeğin huyunu suyunu bilmiyorum bir nevi denemiş oldum uzun bir süre zamandan sonra muradıma erdim.
Sizce ne gibi yavrular gelir? Dişi olan spangle erkek sarı surat, dişi bu arada kalıplı iri maşallah seviyorum kendisini 2 kulucka gecirdi

yG0VYL.jpg

Kuşların geçmişini bilmeden ne kadar yazsak boş albino , lutino bile gelebilir :)

Dişiyi önceden eşlediğin erkek lutino taşıyıcı kanmış. Başka türlü lutino alma şansın olmaz. Bu erkekte de albino veya lutino taşıyıcı kanı varsa albino veya lutino alma şansın çok yüksek. Erkek taşıyıcı değilse albino veya lutino alma şansın sıfır.

Dişiyi önceden eşlediğin erkek lutino taşıyıcı kanmış. Başka türlü lutino alma şansın olmaz. Bu erkekte de albino veya lutino taşıyıcı kanı varsa albino veya lutino alma şansın çok yüksek. Erkek taşıyıcı değilse albino veya lutino alma şansın sıfır.
Tahmin olarak ne gelir hocam peki? Mesela şuan sadece 2 kuşa bakarak ne gelebilir bu tahmin bile benim için yeterlidir :)