Karadeniz Pet

Röhnfried Gervit-W MultiVitamin Takviyesi

Akyol kardeşler benim güvendiğim bir işletmedir. Trendyol için bir şey diyemeyeceğim. Akyol kardeşlerden ben direkt fatih'teki yerinden gidip almıştım.

Yoğunluk konusunda ben deki yoğundu. Hatta bu yüzden 0.5 ml şırınga ile çekemeyip 1 ml şırınga kullanmak zorunda kaldım.

Akyol'u övüyor gibi olacağım ama youtube'da hangi üreticiye baksam akyol'dan alışveriş yapıyordu. Hatta adamların dükkanında elemanlara içerik üreticilere sponsor mu oluyorsunuz diye dalga geçmiştim. 😂 Akyolun dükkanda yok yok ama. Adamlar toptancı.

Şimdi yoğunluk konusunun farklı olması kafa karıştırıcı. Bunun 3 nedeni olabilir fikrimce. Birincisi trendyol'daki satıcı ucuz vitamin alıp koymuştur içine. Onlar da kuşta bir miktar hareketlilik sağladığı için anlaşılmaz arada kaynar. Bunu anlamanın belki bir ipucu akyol dahil diğer satıcılarla sizin satıcının fiyatlarını karşılaştırmak. Çok ucuz duruyorsa bir ihtimal sahte olma ihtimali var. Belki de tarihi geçmiş bir üründür ne bileyim. Dolandırıcılık yöntemleri o kadar fazla ki.

İkinci konu ise muhtemelen bölünmüş 50 ml 100 ml gibi bir miktarda aldınız. Malum fiyatlar yüksek olduğu için 1 litre bölünüp satılıyor parça parça. Bir ihtimal ya trendyol'daki ya akyol kardeşler'deki eleman birinden biri 1 litre şişeyi çalkalamadı. Çalkalamayınca yoğunluk aşağı çöktüğü için iki satıcının da sattığı ürün gerçek olmasına rağmen yoğunluk farkı oluştu.

Üçüncü ihtimal ise ikisi de orjinal olmasına rağmen birinin raf ömrü diğerine göre kısaldığı için pıhtılaşma benzeri yoğunluk oluştu.

Kıvam şu olmalı bu olmalı diye tarif veremiyorum çünkü ben de 1 aydır kullanıyorum.
Sizin dediğiniz gibi ikisi de bölünmüş ürün fiyat kıyaslaması yaptığımda aynı diyebiliriz.Sizin dediğiniz gibi Akyol kardeşlerden aldığım iyi karıştırılmadan konmuş olduğu için bu durumda ikisini de kullanamayacağım cesaret edemiyorum