Karadeniz Pet

Röhnfried Gervit-W MultiVitamin Takviyesi

Aldığın ürün 500 gr. 100 gr mamaya 8 gr olarak kullanıyor, bir kuş ise günde 10 gr yem yiyor. Haftada iki kez mama ile birlikte 1 gr olarak verdiğini varsaysak, ürünü bitirmen 250 hafta sürer. 4.5 sene sürüyor yanı kısaca.
Evet baya sürecek tek bu vardı bende bunu sipariş etmiştim sağlık olsun. Bu arada bunu suya karıştırmayayım mı? Yem içine mi? Karıştırayım. Probiyotikte aşağı da ki. Sanırım bu da büyük ama yapacak bir şey yok bir dahakine daha küçüğünü bulmaya çalışırım sağlık olsun.

Evet baya sürecek tek bu vardı bende bunu sipariş etmiştim sağlık olsun. Bu arada bunu suya karıştırmayayım mı? Yem içine mi? Karıştırayım. Probiyotikte aşağı da ki. Sanırım bu da büyük ama yapacak bir şey yok bir dahakine daha küçüğünü bulmaya çalışırım sağlık olsun.

Diazyme 256'dansa entrobac veya probiacti-bird tavsiyemdir. Opti-breed hiç kullanmadığımdan suya katılıyor mu emin değilim normal şartlarda mama ile karıştırılıp haftada 2 kez kullanıldığını biliyorum. Ürününün son kullanım tarihi 2 sene civarı olması gerekiyor sanırım. Başka kuş besleyen arkadaşlarınız varsa onlarla bölüşebilirisiniz.

Diazyme 256'dansa entrobac veya probiacti-bird tavsiyemdir. Opti-breed hiç kullanmadığımdan suya katılıyor mu emin değilim normal şartlarda mama ile karıştırılıp haftada 2 kez kullanıldığını biliyorum. Ürününün son kullanım tarihi 2 sene civarı olması gerekiyor sanırım. Başka kuş besleyen arkadaşlarınız varsa onlarla bölüşebilirisiniz.
Tamamdır hocam çok teşekkürler her şeyi hepsi buradan sipariş etmek istemiştim o anda bu ürün vardı. Birde bir kuş üreticisi kullanıyordu youtube a gömüştüm ondan almıştım ama teşekkürler. Bundan sonra onları kullanırım birde biz ineklerde yem değiştirirken hemen başka yeme geçmeyiz. Karıştırırız yani sonuçta ilaç gibi bir şey bunlarda aniden değişim başka marka kullanma falan sorun olur mu?

Tamamdır hocam çok teşekkürler her şeyi hepsi buradan sipariş etmek istemiştim o anda bu ürün vardı. Birde bir kuş üreticisi kullanıyordu youtube a gömüştüm ondan almıştım ama teşekkürler. Bundan sonra onları kullanırım birde biz ineklerde yem değiştirirken hemen başka yeme geçmeyiz. Karıştırırız yani sonuçta ilaç gibi bir şey bunlarda aniden değişim başka marka kullanma falan sorun olur mu?
Aynı şeyi kuşlarda da yapıyoruz aslında. Yeni bir yeme geçileceği zaman eski yemle karıştırarak veriyoruz. Ama burada bahsettiğimiz şey mama veya suya kullanılacağından dolayı sıkıntı yapmaz.

Aynı şeyi kuşlarda da yapıyoruz aslında. Yeni bir yeme geçileceği zaman eski yemle karıştırarak veriyoruz. Ama burada bahsettiğimiz şey mama veya suya kullanılacağından dolayı sıkıntı yapmaz.
Anladım hocam çok teşekkürler kusura bakmayın ona bir şey olmasın diye çok detaylı soruyorum birde ilk tecrübem yani tahmin de etsem yani sonuçta kumara girmeye gerek yok diye düşünüyorum işin ucunda bir can var çünkü o yüzden biraz fazla soruyorum kusura bakmayın ilginiz ve yardımlarınız için çok teşekkürler.

Anladım hocam çok teşekkürler kusura bakmayın ona bir şey olmasın diye çok detaylı soruyorum birde ilk tecrübem yani tahmin de etsem yani sonuçta kumara girmeye gerek yok diye düşünüyorum işin ucunda bir can var çünkü o yüzden biraz fazla soruyorum kusura bakmayın ilginiz ve yardımlarınız için çok teşekkürler.
Aksine öyle sizin soru sormanız çok daha güzel bir durum. Bilgi edinmek hakkınız. Cevap vermek istemesem zaten yazmam. Keşke herkes sizin kadar detaylı bilgi edinmeye çalışsa.

Sağlık olsun hocam yapacak bir şey yok artık bir dahaki sefere bu önerilenleri alırım. Çok teşekkürler yardımlarınız için.
Hocam Opti-Breed gerwit-w den daha iyidir.İçeriklerine bakıldığında da anlaşılacaktır zaten.Muadillerine bakıldığında genellikle hepsi suya katılıyor ama bunda neden mama demişler anlamadım.Suya katıyorum ben hiçbir zararını görmedim.Sen bilirsin.Probiyotik olarak diazeym 256 bozdu diyorlar ama kullanabilirsin.Bir sonraki aldığında entrobac alabilirsin.Hem probiyotik hem prebiyotik.Entrobac da bir tane mikroorganizma olmasına rağmen(Bacillus Subtilis)işini gayet iyi yapıyor.Versele Laga Probi-Zyme de kullanılabilir.İçerisinde sindirim enzimleri bulunuyor.Çoğu probiyotikte bu yok.Başka da belki
Oro-Diegest de olabilir.

Bu vitamin veya bunun B vitamini olanı umarım Aydın'da bulunuyordur veteriner ve petshopları arayacağım artık.

Tüyleri hızlı düzeliyor düne göre çok daha iyi şuan artık kesim eminim düzelecek en kötü ihtimal bu ikili ile devam ederim size de çok teşekkürler kuşumda minnettar ötüyor 2 gündür ötmeyen kuş bugün ötmeye başladı sizlere teşekkürünü de sunuyor denebilir :D.

Merhaba birşey sormak istiyorum Akyol kardeşlerden Gervit-w aldım kıvamı sulu geldi burda herkes yoğun olduğundan bahsediyor Trendyol dan farklı bir satıcıdan aldım o daha yoğun ama kafam karıştı hiç birini veremedim ne yapmamı önerirsiniz teşekkürler

Akyol kardeşler benim güvendiğim bir işletmedir. Trendyol için bir şey diyemeyeceğim. Akyol kardeşlerden ben direkt fatih'teki yerinden gidip almıştım.

Yoğunluk konusunda ben deki yoğundu. Hatta bu yüzden 0.5 ml şırınga ile çekemeyip 1 ml şırınga kullanmak zorunda kaldım.

Akyol'u övüyor gibi olacağım ama youtube'da hangi üreticiye baksam akyol'dan alışveriş yapıyordu. Hatta adamların dükkanında elemanlara içerik üreticilere sponsor mu oluyorsunuz diye dalga geçmiştim. 😂 Akyolun dükkanda yok yok ama. Adamlar toptancı.

Şimdi yoğunluk konusunun farklı olması kafa karıştırıcı. Bunun 3 nedeni olabilir fikrimce. Birincisi trendyol'daki satıcı ucuz vitamin alıp koymuştur içine. Onlar da kuşta bir miktar hareketlilik sağladığı için anlaşılmaz arada kaynar. Bunu anlamanın belki bir ipucu akyol dahil diğer satıcılarla sizin satıcının fiyatlarını karşılaştırmak. Çok ucuz duruyorsa bir ihtimal sahte olma ihtimali var. Belki de tarihi geçmiş bir üründür ne bileyim. Dolandırıcılık yöntemleri o kadar fazla ki.

İkinci konu ise muhtemelen bölünmüş 50 ml 100 ml gibi bir miktarda aldınız. Malum fiyatlar yüksek olduğu için 1 litre bölünüp satılıyor parça parça. Bir ihtimal ya trendyol'daki ya akyol kardeşler'deki eleman birinden biri 1 litre şişeyi çalkalamadı. Çalkalamayınca yoğunluk aşağı çöktüğü için iki satıcının da sattığı ürün gerçek olmasına rağmen yoğunluk farkı oluştu.

Üçüncü ihtimal ise ikisi de orjinal olmasına rağmen birinin raf ömrü diğerine göre kısaldığı için pıhtılaşma benzeri yoğunluk oluştu.

Kıvam şu olmalı bu olmalı diye tarif veremiyorum çünkü ben de 1 aydır kullanıyorum.