Karadeniz Pet

Sabahları ciyak ciyak ötmesi

Ethemkvnc

Yeni Üye
Herkese iyi forumlar
Muhabbet kuşum sabahları veya istemediği durumlarda çok deli bağırıyor :D ve bu sabahlari gerçekten sorun oluyor. İstemediği durum derken mesela onu kafese birakip odadan gidiyorum arkamdan bağırıyor geliyorum susuyor.
Ama iste sabahlari 8-9 bir başlıyor ciyak ciyak ne biçim ötüyor :d cik cik dese eyvallah ama ben uykusu ağır olan insanim yine öyle bir ciyakliyor ki uyaniyorum. Hemen yanina gidince veya kafesden çıkarınca susuyor. Ne yapmalıyım ? Geceleri örtü vs örtün diyolar kafese ama stres yapmaz mi hayvan

Benim kuşumda dediğiniz gibi ben geceleri hem üşümesin diye hem de çok ses çıkarmasın diye bir örtü örtüyorum saat 11 de fln açıyorum böyle yapın olmazsa yapicak bişi yok benim kuşumda böyle şu an bunu yazarken omzunda ve deli gibi ötüyor:D:D

Uyanıp canı sıkılıyor :) ne yapsın hayvan :) ben kuşumla aynı odada uyuyorum gözümü açıyorum bağrıyor kapatıyorum susuyor o hesap olmuş

Herkese iyi forumlar
Muhabbet kuşum sabahları veya istemediği durumlarda çok deli bağırıyor :D ve bu sabahlari gerçekten sorun oluyor. İstemediği durum derken mesela onu kafese birakip odadan gidiyorum arkamdan bağırıyor geliyorum susuyor.
Ama iste sabahlari 8-9 bir başlıyor ciyak ciyak ne biçim ötüyor :d cik cik dese eyvallah ama ben uykusu ağır olan insanim yine öyle bir ciyakliyor ki uyaniyorum. Hemen yanina gidince veya kafesden çıkarınca susuyor. Ne yapmalıyım ? Geceleri örtü vs örtün diyolar kafese ama stres yapmaz mi hayvan
Uykusunu almiş , enerjisini toplamış vaziyette sizden onu salmanızı istiyor .

Uyanıp canı sıkılıyor :) ne yapsın hayvan :) ben kuşumla aynı odada uyuyorum gözümü açıyorum bağrıyor kapatıyorum susuyor o hesap olmuş
Biz de aynı şekilde aynı odada da uyuyorduk . Ama maalesef kuşun isteğiyle bir sonraki aşamaya geçtik . Gelip tüm gece burnumda , yanağımda , boynumda ya da tshirtin icine girip karnımda uyuyor

Herkese cevaplari için teşekkür ederim. Gece üstünü örttüm odam serin oluyordu iyi oldu hem sıcak hemde ötmedi :d