Karadeniz Pet

Sadece dişinin erkeği kaşıması

system_25

Yeni Üye
Selamlar, 4 aylık dişi muhabbet kuşumuzun yanına yalnız kalmasın diye 3 aylık erkek kuş aldık. Dişi kuş devamlı erkeği kaşıyor, ceresini, boynunu, başını devamlı kaşıyor fakat aynı ilgiyi erkek pek göstermiyor. Erkek itiraz da etmiyor, herhangi bir anlaşamama durumu yok fakat dişiye pek karşılık vermiyor. Erkek sürekli meşgul edildiği için bunalabileceği endişesi ile salma kafesi ikiye ayirdim. Şimdi birbirlerine ulaşamıyorlar. Bu tek taraflı ilgi nasıl normale binebilir? Erkek eve yeni geldiği için mekanı yadırgamış olabilir mi? Sürekli kendini kaşıtıyor fakat karşılık vermiyor.

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dişinin hakimiyetinde olduğu için kafes vede erkekte yeni gelmiş o yüzden normaldir durum.Egerki erkegin alışmış oldugu bi kafese dişi atsaydınız aynı durum gene olabilirdi.

Dişinin hakimiyetinde olduğu için kafes vede erkekte yeni gelmiş o yüzden normaldir durum.Egerki erkegin alışmış oldugu bi kafese dişi atsaydınız aynı durum gene olabilirdi.
Aynı şekilde düşündüm fakat erkeğin hasta olduğu endişesi ile kuşları ayırma durumunda kaldım. Dişinin yanındaki erkeği ishal nedeniyle kaybetmiştim. Bu sabah kafesten çıkardım, şimdi keyifleri yerinde. Umarım bozulmaz. Birde erkek biraz daha yavru olduğu için uykuya ihtiyacı daha fazla olabilir diye düşünüyorum. Yorgunluk durumu olabilir.

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri