Karadeniz Pet

Sahiplendirilecek Show Jumbo Takımlar

Showjumbo68

Yeni Üye
Kuşlar satılmıştır arkadaşlar

Son düzenleme:
hayırlı satışlar kuşların bilezik yılı kaç vede kaç ağız yavru aldınız

Son düzenleme:
3 ağız yavru alındı arkadaşlar bilezikler yabancı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:49 -->-> Daha önceki mesaj 09:47 --

Kuşlar gençtir aklınızda soru kalmasın

3 ağız yavru alındı arkadaşlar bilezikler yabancı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:49 -->-> Daha önceki mesaj 09:47 --

Kuşlar gençtir aklınızda soru kalmasın

bu cevabınızdan dolayı yanlıs anlasılma olabilir . Arkadaşlar bilezik yılı soruyor bilezik yabancı diyorsunuz benim kuşlarımda AZ bilezikli 14 yada 13 diye yazar.

daha detaylı foto alabilir miyiz?

Arkadaşlar bilezikde SK 5 15 43 yazıyor ben Anlamıyorum bilezikten

bu ırk dan yavru almak bu kadar zorken, ve gerçekten yavru veren çiftlere ulaşmak da aynı şekilde zorken neden satıyorsunuz? sebebini öğrenebilir miyim

İş nedeniyle yurtdışına Gidicem Kardeş Evdekiler bakamaz Maması Var Vitamini Var Temizliği Var Kuşlara Yazık Olur Gerçekten Bakabilecek Ürrtim Yapabilen birinin Almasını İstiyorum.

İş nedeniyle yurtdışına Gidicem Kardeş Evdekiler bakamaz Maması Var Vitamini Var Temizliği Var Kuşlara Yazık Olur Gerçekten Bakabilecek Ürrtim Yapabilen birinin Almasını İstiyorum.

anladım usta, umarım iyi bakabilecek birilerine giderler.

2 çift toplam 600 tl değil mi . Hayırlı satışlar olsun , ben de artık bırakıyorum kuş işini , çok vakit alıyor ve yalancısından dolandırıcısına , adam tutanından seni karalamak için elinden geleni yapana çok şey var anlatılacak ama banlanırım diye susuyorum .:D

Evet 2 çift 600 tl Doğrudur Usta Kendi İşini Kendin Görürsen Karışan Olmaz

Evet 2 çift 600 tl Doğrudur Usta Kendi İşini Kendin Görürsen Karışan Olmaz

Mesele kendi işini kendin görmekte değil mesele ülkemizde her işten bu hobiden bile para kazanma derdine girenlerde . Öyle üreticiler var ki kuş alıyorken 10 tl ye almak için ölüyorlar aynı kuşu 2 hafta sonra 35-40 tl ye satıyorlar , demek istediğim olay tam da bu , umarım anlatabilmişimdir . Sizin satışınızı engellemeyeyim hayırlı satışlar , sadece küçük bir sitemdi bu . :)

Çok İyi Anlıyorum Seni Ne Yaparsın Onlarda Para Kazanmak İçin Uğraşıyor be Kardeş Sende Olsan Aynı Yaparsın Bu Zamanda Dükkan Kolay Dönmüyor.. Saolasın