Karadeniz Pet

Sahiplendirme metodlarınız nelerdir?

Kamen

Emektar Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Muhabbet kuşlarınızı forum harici hangi mecralarda ve nasıl sahiplendiriyorsunuz?

İki ilan verdim maşallah almaktan öteye gidemedim.

Üretici arkadaşların fikirlerini merak ediyorum açıkçası.
Hızlı güvenli ve kuş bakabilme kabiliyeti olan insanlara erişimi nasıl sağlıyorsunuz?
Reklam olmasın derseniz özel mesaj ile site vs adresi paylaşımında bulunursanız makbule geçer.

Bu konuda bende fikirlerinizi merak ediyorum

ben samsunda oturuyorum facede samsunda sahiplendirme sayfaları var oaralarda ilan veriyorum hemen sahipleniliyor ınsanlar.tabi 2 çiftim var şuan o yuzden yavru sayıları da az oluyor :D o yuzden kolay oluyor benım ıcın

Üreticiler için birşey demiyorum ama evde sadece 1 tane hobi amaçlı besleyenler için fiyat uygun tutulabilir. Jumbo veya jumbo kırığı alıp yetiştirmek istediğimde uçuk fiyatlarla karşılaştım. Elbette emek veriliyor insan emeğinin karşılığını almak ister ama biraz da karşı tarafı düşünmekte fayda var diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
Teşekkürler.

Kuşlarınız pahalı bu nedenle satamıyorsunuz bence
30 tl yazılmış fiyatına 30 tl pahalımı. Petshopdan o kuşu 50 tlden az fiyata alamaz. Belki diğer ilan biraz pahalı olabilir ams bakıcı kuşlar ve kendini kanıtlamış kuşlar petshoplarda o fiyatlara satıyor ama ne kadar bakıcı. Bence fiyatlar normal.Siz 15-20-25 mi satıyorsunuz :)

Son düzenleme:
30 tl yazılmış fiyatına 30 tl pahalımı. Petshopdan o kuşu 50 tlden az fiyata alamaz. Belki diğer ilan biraz pahalı olabilir ams bakıcı kuşlar ve kendini kanıtlamış kuşlar petshoplarda o fiyatlara satıyor ama ne kadar bakıcı. Bence fiyatlar normal.Siz 15-20-25 mi satıyorsunuz :)
Ben çift için soylemistim. 150 liraya çift pahali bence. Fotoğraflara bakınca almaya niyetlendim. Fiyatı gorunce kactim. 150 lira yerli çift için uygun bir fiyat mı sizce?

Ben çift için soylemistim. 150 liraya çift pahali bence. Fotoğraflara bakınca almaya niyetlendim. Fiyatı gorunce kactim. 150 lira yerli çift için uygun bir fiyat mı sizce?
Arkadaş bence yanlış katagoride açmış ilanı kuşlar yerli değil. İkiside çek kırığı. Yerli kuş çift yada çek kırıkları bugün petshoplarda 100 ile 150 tl arasında değişmekte. 60-70 lirayada çift var ama ne kadar verim alırsın. Demem o ki kendini kanıtlamış kuşlara göre çok değil.

Fiyat politikasına bir şey diyemem zaten butceme uyarsa alırım uymazsa almam düşüncesindeyim. Sonuçta arz talep meselesi.... Ben gerçekten güzel bir kuş peşindeyim... Sağlıklı ve gösterişli yavru alicam ilanlara her dakika bakıyorum.... 35-40 günlük arıyorum. Sarı kafalı turkuaz bir kuş arıyorum avatarimdaki gibi bulma şansım nedir acaba

Arkadas fiyatları çok normal yazmış. 15 20 liraya kuş satanların aklına şaşıyorum. İçtiğim sigara zaten 15 lira. O kadar besle büyüt sevgiyle yetiştir sonra git 15 20 liraya sigara parasına sat. Benim onca zahmetle yetiştirdiğim kuşlarım her biri 500 lira. İşlerine gelirse

Fiyat politikasına bir şey diyemem zaten butceme uyarsa alırım uymazsa almam düşüncesindeyim. Sonuçta arz talep meselesi.... Ben gerçekten güzel bir kuş peşindeyim... Sağlıklı ve gösterişli yavru alicam ilanlara her dakika bakıyorum.... 35-40 günlük arıyorum. Sarı kafalı turkuaz bir kuş arıyorum avatarimdaki gibi bulma şansım nedir acaba
yer neresi yakında o renge yakın yavrular büyümüş olur.

Cek kırığı nedir ? Yeni bir ırk mı çıkmış ? Yerli kırığı da çıkar 2 gün sonra. Pakistan kırığı da var mı ?
Kuşlar güzel beğenmesem alasım gelmez söylediğim gibi. Yavruların fiyatları da gayet uygun ancak eleştirim çift fiyatına.
150 lira normal boyutlarda kuşların bir çifti için uçuk bir rakam. Benim görüşüm bu yüzden satılmadığı yönünde.
Tepki gördüğüm için görüşümü söylemekten de çekinecek değilim. Belki Kutay bey çiftlerinin fiyatını revize eder, ederse rahatlıkla alıcı bulacaktır

ef07df60e16d5d1de7b4d48d28df5c7c.jpg

Sarı yüz değil ancak turkuaz kendi üretimim yavru. 35 tl. Yer istanbul sarıyer

Anladığım kadarıyla fiyat politikası sahiplendirme için birinci derecede etken.

Yalnız benim merak ettiğim diğer bir konu ise alıcı portföyünüz daha çok hangi mecralardan.
Eş dost hısım akraba?
Pet shop?
İnternet ?

Yalnız benim merak ettiğim diğer bir konu ise alıcı portföyünüz daha çok hangi mecralardan.
Eş dost hısım akraba?
Pet shop?
İnternet ?
Eş dost hısım akrabadan maddi kazanç elde edemezsiniz.
Petshoplar verdikleri fiyat en fazla 20 tl. 20 tl ye eğer toptan yavrular varsa vermek mantıklı. Çünkü toptan yavruları tek tek satmak zahmetli bir iş

Eş dost hısım akrabadan maddi kazanç elde edemezsiniz.
Petshoplar verdikleri fiyat en fazla 20 tl. 20 tl ye eğer toptan yavrular varsa vermek mantıklı. Çünkü toptan yavruları tek tek satmak zahmetli bir iş
eş dost konusunda haklisiniz.
Teşekkür ederim bilgilendirme için.

Geri